Astropay Al Kredi Kartıyla

Astropay al kredi kartıyla yapılan alışverişlere benzemekle birlikte birtakım avantajları da içermektedir. Temel olarak Astropay kart, çevrimiçi alışverişler için kullanılan, ön ödemeli bir kart türü olmaktadır. Bu kartın alımı ile kişilere sanal pin kodları verilmekte ve bu kodlar aracılığı ile satın alınan meblağlar bakiye olarak kullanılmaktadır. Anlaşmalı mağazalarda kullanılan Astropay’ın hızla yayılmasının arka planında, kartın sunduğu birtakım avantajlar yer almaktadır.

Ucuz Astropay Kart

Astropay Kart’ın Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

  • Astropay kart, sanal alışveriş sitelerinde kullanılan ön ödemeli kartların sunduğu imkanlara sahiptir.
  • Astropay kart, ön ödeme seçeneği olan diğer banka kartı, kredi kartı ya da paypal gibi kartların aksine, faiz ve kart ücreti içermeyen ön ödemeli kart kategorisindedir.
  • Kart ile herhangi bir kişisel bilgi vermeksizin ödemeler gerçekleştirilebilmektedir. Bu güvenli Astropay kart özelliği, onu bir adım öne çıkarmaktadır.

Olanakları son derece ilgi çekici olan Astropay Kart’ın kullanımı da hayli kolaydır. Öncelikle Astropay kart satın al seçenekleri arasından limitinizi belirleyerek, kart başvurusunda bulunursunuz. Satın alma işlemi tamamlandıktan ve kart size ulaştıktan sonra alışveriş yapmaya başlarsınız. Elbette ki alışverişlerinizi Astropay Kart’ın geçerli olduğu sanal mağazalardan gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminde; ürünü seçtikten sonra, sitenin ödeme seçenekleri bölümüne gelerek, buradan Astropay’ı işaretlemeniz yeterlidir. Belirlediğiniz kart tutarının hepsini birden harcayabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça da harcama yapabilirsiniz.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Al Kredi Kartıyla | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al