Astropay Nedir?

İnternet üzerinde kaydı bulunan birçok alışveriş sitelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ön ödeme ile işlem yapılan sanal karttır. Astropay nedir? Sorusunun cevabı kısacası bu dur. Gerçek adı astropay olan bu kart tamamen sanaldır. Kendi alanındaki kartlara göre daha çok avantaj sağlamaktadır. Astropay alıp kartı kullanarak hiçbir güvenlik sorusuna maruz kalmadan rahat alışveriş yapabilirsiniz. Kartı satın alma işlemini gerçekleştirmenizin ardında sizlere kredi kartında bulunan sanal pin kodları verilir. Bu sanal pin kodlarınızda alışveriş yapabilmeniz için istediğiniz tutar kadar para bakiyeniz olur. Bu bakiyelere şöyle örnek verebiliriz. 10$ ,15$ , 20$, 25$, 50, 100 250 500 SEKLİNDEDİR. İNTERNET ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ YAPABİLME ZEVKİNİ YURT DIŞINDA DA yaşayabilirsiniz.

Astropay İle ilgili Sorular Ve Cevapları

  • Kart güvenlimi? astropay kart kullanmış olduğunuz kredi kartlarına göre daha güvenlidir. Kredi kartlarında güvenlik içeren sorulara cevap verirken bu kartla hiçbir soruya cevap vermeden öder ve geçersiniz.
  • Kart’ın avantaları nelerdir: istediğiniz zaman istediğiniz miktarda para yükleyip kullanabilirsiniz. Alacağınız ürünü istediğiniz kurdan alabilme avantajına sahip olursunuz. Hızlı öde ve geç seçeneği ile zaman kazanabilirsiniz. Yurt dışında da kullanabilme imkânı tanır.
  • En ucuz astropay: internet siteleri üzerinden takip ederek en ucuza bu karta sahip olabilirsiniz.
  • Astropay kartı nasıl satın alabilirim? bu kartı yine internet üzerinden hizmet veren Türkiye’nin yetkili sitemizden temin edebilirsiniz. Günün her saati rahatlıkla temin edebilme avantajı sağlamaktadır.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Kartı satın alma işlemini gerçekleştir dikten sonra size verilen sanal pin kodunu alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme kısmına gelerek kart ile ödeme seçeneğini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Satın aldığınız kartın içerisinde bulunan limiti isterseniz bir defada harcayabilirsiniz. Yada istediğiniz kadar harcayıp kalanı daha sonra değerlendirebilirsiniz. Örnek verecek olur isek kartınızda 20$ var diyelim bunun 10$ ını bir defe da diğer kalan bakiyeden ise 2$, 2$, 6$ şeklinde harcama yaparak bakiyenizi bitirebilirsiniz. Bakiyenin bitmesinin ardından katınız kullanıma kapatılacaktır. Bu da güvenlik önlemlerinden bir diğeridir. Kart kodunuz ile dünyada geçerli olan bütün siteler üzerinden istediğiniz her an alışveriş yapabilirsiniz. Kartının size tanıdığı güzel avantajlardan bir diğeri ise kredi kartı, banka kartı ve diğer kartlar gibi faiz ve vade farkı ücretler talep etmemesidir. Bu da sizlere büyük kar sağlar. Komisyon ödemeden kurtulmuş olursunuz. Şirketlere kişisel bilgilerinizi vermeden istediğiniz kadar bu kartlardan satın alabilirsiniz. Kart sizlere o kadar çok avantaj sağlamaktaki teknolojinin sizlere sunduğu bu güzellikten yararlanmamak büyük hata olur. Birçok soru cevaplamaya mecbur bırakılmadan, faiz ödemeden, kart vade farkı veya alışveriş komisyonu ödemeden hızlı ve kolay alışverişin adresi astropay kart. Sizler için sürekli yenilenerek kur üzerinden de alışveriş yapıp istediğinizi kolay satın alma imkânı tanır.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
astropay nedir
Price
TRY 13
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Nedir? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al