Astropay Alışveriş

Astropay Kart ile Astropay alışveriş konusunda son derece avantajlı olan ve kolay bir kullanım sunan sanal kart uygulamasıdır. Tüm dünya üzerindeki anlaşmalı mağazalardan aldığınız bir ürünün ücretini dakikalar içerisinde Astropay kart ile ödemiş olursunuz. Oldukça yaygın bir kullanım ağı olmasına rağmen zaman zaman “Astropay kart nedir” sorusu ile karşılaşıldığı görülmektedir. Astropay, en basit ifadeyle, çevrimiçi alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapımına imkan tanıyan, sanal ön ödemeli bir karttır. Aldığınız ürünün ücretinin ödenmesini sağlayan 16 haneli bir pin kodu bulunmaktadır. Diğer ön ödemeli kartlara (paypal, banka kartı ya da kredi kartı gibi) benzemekle birlikte, onlardan bazı yönleriyle daha avantajlıdır.

Astropay Kart

Astropay Kart ile Alışveriş Yapmanın Avantajları Nelerdir?

  • Öncelikle, ön ödemeli kartların sunduğu imkanları kullanabilmektesiniz.
  • Astropay, faizlendirme ve katı ile alma uygulamalarını içermemektedir. Diğer ön ödemeli kartlardaki düzenli kart ücreti ve eksik yatırılan miktarın cezai bedelle ödenmesi durumları Astropay kartta bulunmamaktadır.
  • Kişisel bilgiler verilmeden ödeme işlemi gerçekleştirilebildiği için Astropay güvenli bir sanal alışveriş deneyimi sunmaktadır.
  • Astropay kart satın al işlemlerinden sonra, kartın sunduğu avantajları hemen kullanmaya başlarsınız.

Astropay kartı kullanmak da son derece kolaydır. Bunun için kullanım miktarını belirleyerek kartı satın alırsınız. Satın alma işleminden sonra size gönderilen sanal pin kodlarını anlaşmalı mağazalardaki “Astropay ile öde” seçeneklerini kullanarak harcamaya başlarsınız. Kart limitinin tamamını tek seferde harcayabileceğiniz gibi, kısmi olarak da kullanabilirsiniz.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Alışveriş | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al