Astropay Bozdurma

En güvenli ön ödemeli alışveriş yöntemlerinden birisi olan astropay bozdurma, hızlı ve kolay kullanılabilir sanal bir karttır. Astropay kartı edinmek oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Ancak astropay kartınızı bozdurmak biraz daha zordur. Eğer elinizde bir ön ödemeli kart varsa, bu kartı nakite çevirmek için bazı zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Bu zorlukların üstesinden nasıl gelebileceğinizi yazımızda sizlere açıklayacağız. Birçok astropay satışı yapan firma, aynı zamanda bozdurma işlemini yapmamaktadır. Bunun birkaç sebebi vardır. Bilindiği üzere astropay kartlar döviz kurları üzerinden ücretlendirilmektedir. Döviz kurları ve para birimleri anlık olarak değiştiğinden bayiiler, bozdurma işlemlerini yapmakta çekinmektedir. Eğer çevrenizde daha önceden astropay kart alan veya satan birileri varsa onların önerileri doğrultusunda astropay bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat unutulmamalıdır ki, hiç güvenmediğiniz veya ismini ilk kez duyduğunuz bir firma ile iletişime geçmeden önce kısa bir araştırma yapmalısınız. Arama motorları vasıtasıyla firma hakkında iyi veya kötü yorumları inceleyerek, bu araştırmayı tamamlayabilirsiniz.

Astropay Bozdurma Sistemi Nasıl Çalışır?

Yazımızda vurguladığımız gibi astropay almak ve bozdurmak arasında fark vardır. Her bayii astropay kart satışı yaparken, her firma bu ön ödemeli kartları bozdurma işlemini gerçekleştirmez. Eğer astropay bozduracağız firmayı biliyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Elinizde bulunan pin kodlarını kontrol ederek çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız. Yalnızca bir kere tüm miktarı kullanılan bu sanal kartlar, içerisinde bakiye olmadığı için iptal edilmektedir. Alıp hiç kullanmadığınız bu sanal kartların kodlarını güncel kurlar üzerinden bozdurmanız mümkün olacaktır. Fakat döviz kurları anlık olarak değiştiğinden, kartı almış olduğunuz miktara bozdurmanız mümkün değildir. Bunu döviz kurlarını takip ederek araştırabilirsiniz.

Astropay kartınızda bulunan bakiyeyi, internet siteleri üzerinden canlı yardım kısmına tıklayarak öğrenebilir, kaç TL’ye bozdurabileceğimizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilinmelidir ki astropay satışı yapan bayiiler bir komisyon tutarı kesecektir. Bu bayiden bayiye göre değişkenlik gösterir. Yine birkaç bayiden ücret bilgisi isteyerek daha yüksek miktarlara astropay kartınızı bozdurabilirsiniz. Astropay kartınızı bozdurduktan sonra, satış yaptığınız tutar sizin banka hesabınıza havale veya eft yapılacaktır. Eğer havale yapılacaksa aynı anda sizin hesabınıza ücret gönderilecektir. Fakat eft yapılacaksa, ilk iş gününde ancak sizin hesabınıza geçilecektir.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Bozdurma | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al