Astropay Fiyatları

Astropay kart, hem internet çağını yaşadığımız günümüz dünyasındaki en avantajlı uygulamalardan bir tanesi olması hem de giderek yaygınlaşması dolayısıyla, çevrimiçi ortamlarda çeşitli Astropay fiyatları ile karşılaşılmaktadır. Kart fiyatları USD üzerinden değer görmekte olup, fiyat skalası, satın almak istediğiniz limite göre değişmektedir. Çok küçük miktarlardan, yüksek meblağlara kadar dilediğiniz limitte kart alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kısa bir başvuru formu doldurmanız ve belirlediğiniz limiti beyan etmeniz, Astropay kart almanız için yeterlidir. Güvenli Astropay kart sahibi olmanız adına kart satışı gerçekleştiren çeşitli bayilikler bulunmaktadır. Ucuz Astropay kart fırsatları hakkında bilgi edinmek için, internet üzerindeki bu bayilikleri inceleyebilirsiniz. Alımı gerçekleştirdikten sonra, anlaşmalı mağazalar üzerinden alışverişinizi “Astropay kart öde” seçeneğini işaretleyerek tamamlarsınız. Satın alımı ve kullanımı bu derece kolay olan Astropay’in sunduğu avantajlar da oldukça fazladır.

Astropay Kart Sahibi Olarak Neler Elde Edersiniz?

  • Kartın kuruluş amacı güvenlik olduğu için, öncelikli olarak güvenli bir alışveriş deneyimi elde edersiniz. Başvuru sırasında özel bilgiler gerekmediğinden içiniz rahattır ve Astropay kart, 16 haneli kodlar üzerinden işlemlerini gerçekleştirdiği için size ait herhangi bir bilgi kimseyle de paylaşılmaz.
  • Kredi kartı ya da banka kartı gibi ön ödemeli diğer kartların faizlendirme prosedürleri Astropay kartta olmadığından, ödemeler son derece kolaydır. Kart alımında ihtiyacınız olan ya da size uygun olan limiti seçersiniz.
  • Belirlediğiniz kart limitinin hepsini bir anda kullanabilir ya da harcamaları kısmi olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Fiyatları

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Güvenli Astropay
Price
TRY 27
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Fiyatları - Ucuz Astropay - Astropay Kart