GELECEĞİN ALIŞVERİŞİNİ AYAKLARINIZIN ALTINA SEREN TEKNOLOJİ:

ASTROPAY

Gelişen teknoloji ile birlikte her şey hızlandı. İnsanlar pratikleşti ve her işini hızlıca ve bulunduğu yerden gerçekleştirmeye başladı. Hayatımızı en çok kolaylaştıran teknolojilerin başında alış-veriş alanında yapılan yenilikler gelmektedir. Önceleri yanınızda tonla para taşımanız gerekirdi sonra kredi kartları ile alışveriş yapma imkânı doğdu ve ardından internetten alışveriş yapılmaya başlandı. Eskiden kredi kartı ile alışveriş yapardık ve şimdi yeni bir teknoloji ile karşınızdayız; Astropay. Peki, bu kart nedir?

Astropay özünde ön ödemeli bir sanal karttır. Ülkemizde yeni yeni fark edilemeye başlanmış bu teknoloji yurt dışında ise uzun yıllardır kullanılıyor. İnternette bulunan astropay kart satın alma siteleri ile ön ödemeli sanal kartınızı kolayca temin edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sanal kartınızı satın aldıktan sonra size kartınızda olduğu gibi sanal pin kodları verilir ve bu kodlar satın aldığınız bakiyeler yerine geçer. Yurt dışında yaygın olduğundan dolayı kart bakiyeniz dolar üzerinden değerlendirilir. 10$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$ ve 500$ katlarında bakiye alabilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Bizim İçin Kilit Soru: Astropay güvenli mi?

Gelişen teknoloji ile alışveriş hayatımızın hızlanıp pratikleştiğinden söz ettik. Ama bu hız, pratiklik ve teknoloji büyük bir sorunu da beraberinde getirdi; güvenlik. Yeni üretilen programlar, yazılımlar ile birlikte hiç farketmediğimiz anda bizde saklı kalması gereken kişisel bilgilerimiz elde ediliyor paramız saniyeler içerisinde tuzla buz oluyor. Yani dolandırıcıların bayram etmesine neden oluyor. Yeni teknoloji ile adından söz ettiren Bu kart ile alışveriş yapmak isteyen insanların aklına ister istemez şu soru geliyor: Astropay almak güvenli mi? Astropay alışverişinizi en güvenli şekilde yapmanız için tasarlandı. Size kişisel bilgilerinizi vermeden alış veriş yapma imkânı sunan Astropay kendine ait pin kodlarını kullanarak bakiye tükettiğiniz için güvenliğinizi kesinlikle riske atmaz. Lakin Astropay de satın alınan bir şey olduğundan satın alacağınız sitelerin lisanslı olmasına dikkat ediniz. Lisanslı siteler üzerinden bu kart ile alışveriş yapmanız dâhilinde hiçbir sorun çıkmayacağını size temin ederiz.

Yararlı Teknoloji Astropay Avantajı Birlikte Geliyor!

Ülkemizde daha yeni yaygınlaşması insanımızın aklına şu endişeyi getirebilir. Her yerde kullanabileceğim bir kredi kartı varken neden bu kartı neden kullanayım? Astropay avantajları nelerdir? Astropay’in avantajları yanında devede kulak kalan ve neredeyse hiç olmayan dezavantajları alışverişlerinizde bu yöntemi kullanmak için sizi teşvik ediyor. Önceliğimiz güvenlik. Bu kart diğer internetten alışveriş metotlarına göre çok daha güvenlidir. İkinci olarak bu sanal kart her ne kadar hızlı kullanımlık kart olsa da kullanmadığınız bakiyeyi Türk lirası şeklinde bile geri alabilirsiniz. Ve bundan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Yalnız dolar kuru üzerinde yapılan hesaplar dikkate alınır. Yani 10$’lık kart bakiyenizi 35 veya 37 ₺ şeklinde geri alabilirsiniz. Ama 30 ₺ gibi bir kesinti asla söz konusu olmayacaktır. Ayrıca diğer internetten alışveriş metotları gibi fazladan faiz ödemenize gerek yoktur. Sadece satın alma ücreti KDV ve kart komisyonu öder alışverişin tadını çıkarırsınız.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
astropay al
Price
TRY 10
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay İle Alışveriş Yapmak | Çok Kolay En Ucuz Astropay Kart