Size En Uygun Alışveriş Metodu Astropay

Teknoloji gelişiyor. İnsanlar da teknoloji ile birlikte gelişip modernleşiyor ve hayatlarını kolaylaştırıyor. Hayatlarında kolaylaşması gereken ve gereğini yapan gün geçtikçe yenilenen bir alan var; alışveriş. Alışveriş ile ilgili her geçen zaman diliminde yeni bir metot yeni bir yöntem gelişiyor. Takastan yanında tonla para taşımaya kredi kartından internet alışverişine doğru gelişim gösteren alışveriş metotları yeni bir çağa adım atıyor :Astropay

Kelime anlamı ile Astropay sanal satın alma yöntemidir. Bakiye satın almak için Astropay satan bayi sitelerine giriş yapın ve kolaylıkla astropay kartınızı elde edin. Bu kart sizin için bir sanal cüzdandır. Sanal kart’ı temin ettikten sonra yine yetkili bayilerden bakiye yükleyebilirsiniz. Bakiyeleriniz bu sanal kart yurt dışında yaygın olması sebebi ile dolar üzerinden bakiyesi yüklenir ve dolar üzerinden harcama yapılır. Yüklediğiniz 10, 20, 25, 50, 100, 200, 250 ve 500 dolar ve katları üzerinden yükleyebilir anlaşmalı siteler üzerinden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yeni nesil alışveriş metodu olan bu kart size hızlı kolay ve güvenli bir alışveriş imkânı sunar.

Astropay ile Sınırlarınız Aşılmaz

Gelişen teknoloji ile birlikte çağımızın alışveriş konusunda en büyük sıkıntısı ortaya çıktı. Bu sorun tabii ki güvenlik. Artık insanların paralarını emmek onların kişisel bilgilerine ulaşmak üretilen yazılım ve programlarla tereyağından kıl çekmek kadar kolay. Bu sorun akıllara Astropay ile ilgili şu soruyu getiriyor. Astropay güvenli mi? Bu kart için öncelik haline gelen bir konu güvenlik. Diğer internetten alışveriş metotlarına göre oldukça güvenli olan bu sanal kart size kişisel bilgilerinizi vermeden alış veriş yapma imkânı sunuyor. Ayrıca bu sanal kart tek kullanımlıktır. Yani bakiyeniz biterse yeni bir tane almalısınız. Bu durum her zaman kartınızın yani bilgilerinizin değişmesine sebep oluyor. Bu durumda daha ulaşılması zor hale geliyorsunuz. Ancak bildiğiniz üzere bu sanal kart da internetten alınan bir şey. O yüzden lisanslı olan bayilerden bakiye işlemleri yaptığınıza emin olmalısınız. Lisanslı bayileri kullandığınız sürece hiç bir güvenlik sıkıntısı yaşamadan kartınız kullanabileceksiniz.

Onca Metot Arasında Neden Astropay?

Ülkemizde çok fazla yaygın olmaması sizi şöyle düşünmeye itebilir. Her yerde kullanabileceğim bir kredi kartı varken neden astropay alıp kullanayım ki? Nedenini açıklamak için avantajlarına bakmanız yeterli. Öncelikle dolandırıcılara bayram ettiren günümüz internet ağına karşın bu sanal kartın üstün güvencesi ile sizi emniyet altında tutuyor. İkincisi ise paranız asla yanmıyor. Kartınızı temin etmeden önce ne kadar harcayacağınızı hesap edin. Ama diyelim ki evdeki hesap çarşıya uymadı ve kartınızda bakiye kaldı ve bu kart ile kullanmak istemiyorsunuz. O zaman kartınızdaki bakiyeyi yükleme yaptığınız yetkili bayiden çekebilirsiniz bunun için sizden ücret talep edilmez. Yalnız dolar kuru üzerindeki hesaplamalar ufak bir fark yaratır. Ayrıca geri alımınızı Türk lirası şeklinde yapabilirsiniz. İyi alışverişler.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
astropay
Price
TRY 9
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

En Uygun Astropay : Kart Nedir, Satın Almak Çok Kolay