Astropay ile Nasıl Para Çekilir?

Her bir kullanıcı için en önemli soru Astropay ile nasıl para çekilir? Bu sorunun cevabı da bu kart ile alışveriş yapmak kadar kolaydır. İlk olarak bu kartın içerisinde bir limit var ama bu limit her zaman tam olarak tüketilemeyebilir. Yani bu kart içerisinde küçük meblağlar kalabilir. Aynı zamanda oyun sitelerinden kar elde ettiğiniz zaman bu kartın içerisine yükletebiliyorsunuz. Dolayısıyla bu kart ile de para çekmek zorunda kalıyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken en önemli şey bu kartı satın aldığınız bayiinin canlı destek birimi ile görüşmek. Çünkü bu birim üzerinden kart içerisindeki bakiyeyi hesabınıza gönderebiliyorsunuz. Ucuz Astropay kart satın alacağım diye güvenilmeyen sitelerden uzak durmalısınız. Aksi halde bu para çekme işlemlerinde dolandırılabilirsiniz.

Astropay Kartı Nasıl Satın Alırım?

Bu kartı satın alabilmek için hemen bayiler ile görüşmelisiniz. Ardından da Güvenli Astropay kart istediğinizi belirtmelisiniz. Astropay kart nedir diye sorarak kart ile ilgili tüm detayları alabiliyorsunuz. Bu kartın ön ödemeli bir alışveriş kartı olduğunu, sadece geçerli olan sitelerde kullanabileceğinizi göreceksiniz. Para çekimi sırasında sizlere yardımcı olabiliyoruz. Bizlere gelerek bu kartın içerisindekini çekmek istediğinizi söylemeniz yeterli:

  • İlk olarak sizlerden kart ile ilgili bilgileri alıyor, bakiyenizi sizlere söylüyoruz.
  • Ardından o günkü kurlara göre kart içerisindeki parayı Türk Lirasına çeviriyoruz.
  • Sonrasında da vermiş olduğunuz banka hesabına yatırıyoruz.
Summary
Astropay ile Nasıl Para Çekilir ? - Astropay, Astropay Nedir
Article Name
Astropay ile Nasıl Para Çekilir ? - Astropay, Astropay Nedir
Description
Her bir kullanıcı için en önemli soru Astropay ile nasıl para çekilir? Bu sorunun cevabı da bu kart ile alışveriş yapmak kadar kolaydır. İlk olarak bu kartın içerisinde bir limit var
Author
Publisher Name
Astropay

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay ile Nasıl Para Çekilir? - Astropay Kart, Astropay Card Nedir