Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

Astropay ile Online Alışveriş Hizmetleri | Astropay Kart Al |Ucuz Astropay

Astropay ile Online Alışveriş Hizmetleri

Online olarak kullanılan kredi kartlarında yaşanan dolandırıcılık olaylarının her geçen gün çok daha büyük zararlar vermesinden dolayı geliştirilen sanal kartlar gibi ön ödemeli sanal kartlar büyük bir açığı kapatmakla birlikte kusursuz bir işlem ağına sahiptir. Güvenlik bakımından üst düzey kaliteye sahip olmasından dolayı tercih edilen Astropay ile binlerce farklı site üzerinden alışveriş yapılabilmektedir. Özellikle zahmetsiz bir şekilde alışveriş yapmak isteyen kişiler tarafından kullanılan sanal kartın milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Hiçbir yere kayıt olunmasına gerek olmadığı gibi belgeli bir yapıya sahip işleyişte bulunmamaktadır. Bayilik hizmeti veren internet sitelerinden alınan kartların tek kullanımlık olması ve kısa süreli geçerliliği bulunması da güvenlik zafiyetlerine sahip olunmasını engellemekte etkindir.

Astropay Alım İşlemlerine Dair

Hızlı ve kolay bir şekilde alımı yapılan kartlar içinden bakiyeye göre bir seçim yapılmaktadır. Dolar kuruna sahip olan sanal kartlar arasından en uygun olanı alınmaktadır. Astropay al sayfasında bulunan tercihler sonrasında ise ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra hiçbir kişisel veriye de ihtiyaç duyulmamaktadır. Aynı zamanda sadece kart içindeki bakiye tutarı ödenmektedir. Komisyon olarak bilinen bir ücretin talep edilmesi söz konusu değildir. Kullanımı bireysel olmadığı içinde kim tarafından alındığına dair bir bilgi içermemektedir. Kredi kartlarından farklı bir işleyiş üzerinden hareket alanı sağlayan sanal kart, bilgi depolama alanına da sahip değildir.

Astropay Sahiplerinin Kullanımları

Kart alım işlemlerinden sonra kullanımı da tek bir pin kodu ile gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı pin kodu bilgilerinin yabancı kişilerle paylaşılmaması önemlidir. Kullanımı 50 bine yakın internet sitesinde geçerli olan Astropay Kart ile çok farklı ürünlerin bir arada alınabilmesi de uygundur. Bakiye üzerinden yapılan işlemlerin haricinde bir kesinti olmamaktadır. Böylelikle kartın tamamının kullanılabilir bir özelliğe sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bakiyenin bitmesi durumunda ise kart kullanımı sona ermektedir. Kredi kartlarında yaşanan borçlu durumların yaşanmamaktadır. Tek kullanımlık özelliğinden dolayı kartın işleyişi bitmektedir. Ancak farklı bir kart alımı ile tekrar kullanıma başlanılması da mümkün olmaktadır. Ayrıca bakiyenin nakit olarak alınması da internet siteleri üzerinden sağlanan Astropay bozdurma işlemleriyle yapılabilmektedir.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 2 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
astropay
Price
TRY 22
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay ile Online Alışveriş Hizmetleri | Astropay Kart Al |Ucuz Astropay