Astropay İle Para Yatırma

Alışverişleriniz için Astropay ile Para Yatırma işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü bu işlemler için ön ödemeli olan bu kart sizlere çok büyük bir yardımda bulunabiliyor. Bu aşamada bu kartın limitlerine de sizler karar veriyorsunuz. Dilediğiniz limiti seçebilir bu şekilde satın alım yapabilirsiniz. Astropay Kart nedir, diye sorarak bu kartın inceliklerini öğrenebiliyorsunuz. İlk olarak bu kartın 16 haneli bir PIN numarası bulunuyor. Bu PIN numarası sayesinde hemen bu kartı internet üzerinde kullanabiliyorsunuz. Astropay ile yatırımlarda sadece bu bilgiyi paylaşıyor, başka bir bilgiye ihtiyaç duymuyorsunuz.

Astropay Satın Alma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Satın alma işlemleri için ilk olarak güvenilir bir firma ile anlaşmanız gerekiyor. Formunu doldurarak bu kartı adresinize göndertebiliyorsunuz. Ardından yapmanız gereken bu kart için banka havalesi çıkarmak ve değerini ödemek. Astropay Kart kullanırken bu kartın içerisine para yüklemek için mutlaka bu bayi üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Ama alışveriş yapacağınız bir yere para yüklemek için de sadece PIN numarasını girmeniz gerekiyor. Bu kart dolar üzerinden hizmet veriyor. Yani Astropay Kart satın al seçeneğine tıkladığınızda Türk Lirası üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz ama bu ödemeyi yaparken Dolar kuruna göre hesap çıkacağını bilmeniz gerekiyor. Biz, güvenilir bir bayii olarak sizlere bu kart için hem hızlı hem de kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyor, sizlerin bilgilerini koruyoruz.

Summary
Article Name
Astropay ile Para Yatırma
Description
Alışverişleriniz için Astropay ile Para Yatırma işlemlerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü bu işlemler için ön ödemeli olan bu kart sizlere internet üzerinden alışverişi sağlamaktadır.
Author
Publisher Name
Astropay Kart

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay ile Para Yatırma - Astropay ile Alışveriş Yapmak Çok Kolay