Astropay Kart

Astropay Kart son zamanların en popüler olan kartı. Çünkü sanal para üzerinden Web sitelerde kolayca alışveriş yapmak mümkün. Bununla beraber, karta sahip olmak ve harcama alanlarınızı öğrenmekte aynı zamanda mümkün. Facebook üzerinde bu kartı kullanmakta artık mümkün. Yani Facebook içindeki oyunlar malum çok meşhur oldu. Aynı zamanda gelişen bu oyunlarda para dönmeye başladı. Belli bir seviyeden sonra oyun içindeki avantajlardan yararlanmak için satın alma opsiyonlarını kullanmanız gerekiyor. Bunları da kullanmak için bu sanal kart ilaç gibi gelecek. Facebook üzerindeki oyun içeriklerinden yararlanmanın yolu da bu şekilde daha güzel çıkmış olacak.

Facebook Üzerinden Astropay Kart

Facebook üzerinden kartı kullanmak çok kolay. Kullanım yapacağını oyun yada diğer uygulamalarda sanal para yöntemiyle ödeme yaparsınız.zaten Facebooka üye olduğunu için, kartın da bilgilerini girerek çok kolay bir şekilde üye olmuş olacaksınız. Oyunlarla ilgili ekstra içerikleri, uygulama ve diğer büyük özellikleri satın alırken, sanal para üzerinden alışveriş imkanı doğar. Zaten bu kart Facebookla sözleşmeli. Çevrim içi mağaza olarak Facebook bu gruba dahil.

Çevrim için Sitelerde Astropay

Çevrim içi sitelerden sanal paranızı kullanarak çok ucuz ve karlı biçimde alışveriş yapmayı oldukça seveceksiniz. Kartın limitine göre Facebook özelliklerinden yararlanırsınız. Anlaşmaları okuduğunu zaman, Facebook ve Astropay kart bu konuda detayları size tamamen sunuyor. Birkaç inceleme ve okuma yolundan sonra sizde avantajlarını görürsünüz. Kartın size sunacağı birçok yenilik hemen göze çarpar. Facebook üzerindeki dünya çapında her gün binlerce insanın aynı anda oynadığı ve oyundaki içeriklerinde her geçen gün yükselmeye devam ettiği oyunlarda, ekstra ücret gerektiren bazı bölümler için kartı kullanarak sizde satın alacaksınız.

Facebook üzerinde bu kartı kullanarak, çevrim içi oyunlarda seviye yükselten binlerce kişi mevcut. Sizde bunların arasına katılarak, oyunların içeriklerinden ve kullanım şartlarına uygun olarak satın alma opsiyonlarından faydalanırsınız. Aynı zamanda kart size özel bilgiler verir. Yani İnternet üzerinden başvuru yaparken, Bayi bu konuda sizi bilgilendirir ve sizde Facebook üzerinde kullanım yaparken zorlanmazsınız.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Facebook Kullanımı : Astropay Fiyatları En Ucuz Kart