Astropay Kart Güvenli Bir Şekilde Nasıl Alınır?

Online bir alışveriş imkanı ya da hizmetin alınması işlemlerinde ödeme olanağını güvenli bir altyapı ile sağlayan sistemin adı olmaktadır. Astropay kart, Türkiye’de binlerce kullanıcıya sahip olan ve banka ile bir bağlantısı bulunmadan ödeme olanağının gerçekleştirilmesidir. Güvenli bir ağ üzerinde işlem görmesi ve satın alınabilir imkanlarının da firmamızca kolay bir şekilde yapılması, sistemin aslında çok karmaşık bir düzende olmadığını da net bir biçimde göstermektedir.

Astropay kartı güvenli bir şekilde 10 yıla yakın hizmet veren Kıbrıs Merkezli şirketimiz bünyesinde online olarak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleri ve bunun devam eden diğer detaylar hakkında sizi tüm ayrıntıları ile bilgilendireceğiz.

Astropay Karta Sahip Olma Aşaması

Kartı satın almak için, ilk olarak sitemize girmeli ve sağ alt kısımda yer alan Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağlamalısınız. Geri bildirimler hızlı bir şekilde yapılmakta ve merak edilen sorular yanıtlanmaktadır.

  • Satın alma işlemleri için yapılan görüşmelerde, satın almak istediğiniz kart miktarını belirtmelisiniz,
  • Kart miktarı minimum 10 dolar ile başlar, maksimum 500 dolar aralıklarına kadar devam eder,
  • Sonrasında kartı satın almak için banka hesabını seçmelisiniz. Bunun için size birden fazla ödeme olanağını sunmakta ve kolay alternatifleri vermekteyiz,
  • Kartın her zaman kendi içerisinde bakiyesi dolar bazındadır. Ödemeler Türk Lirası karşılığında yapılabilmektedir,
  • En son ise yapılması gereken, yine müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek, ödeme yaptığınız banka detayları, kartın miktarı ve ismi hakkında bilgilendirmeleri vermektir.

Tüm bunları yaptıktan sonra SMS üzerinden size, geri bildirim yapılarak karta ait bilgiler sağlanmaktadır.

Satın Alınan Karta Ait Bilgilerin Müşteriye Ulaştırılması

Gereken ödemeler, yapıldıktan ve sizde bu bildirimi bize verdikten hemen sonra, Astropay kart bedeli ne ise ona ait detayları ulaştırmaktadır. Genelde SMS ile bilgilendirmeleri, Astropay’a ait, 16 Hanelik PIN Kodu – 4 hanelik CVV Kodu ve Son Kullanma Tarihi detayları ile veriyoruz. Bu bilgilerde kartın ne kadarlık bakiyesi olduğu detayları da sizlere ulaştırılmaktadır.

Sahip olduğunuz kartın bakiyesi 10 dolar ise o kadar harcama yapar, 250 dolar ise yine bu oranla harcama yapabilirsiniz. Kartın içerisindeki tutar bitene kadar kullanılabilir. Kart limiti bittiğinde ise yeniden bir karta dolum olmaz ve yeni bakiyeli bir Astropay kartın satın alınması gerekmektedir. Satın alınan bir kart en fazla 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. Geçerlilik süreleri bu şekilde belirlenmiştir.

Bir Siteye Astropay Kartımız ile Ödeme Yapmak

Banka bilgileri, kredi kartı detayları ya da kişisel detaylar girilmeden bir siteden artık Astropay kartınız üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Bunun için bir sitenin Astropay ile anlaşmasının olması gerektiğini de unutmamalısınız. Siteye üyelik hesabınızı yaptıktan sonra, ödeme kısmından Astropay’ı seçip, size verilen PIN kodu, CVV kodu ve son kullanım tarihi detaylarını girerek, ödeme miktarını da yazdıktan sonra, ödeme faaliyetinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 12.3
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Güvenli Bir Şekilde Nasıl Alınır? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al