Kaliteli Ve Kusursuz Ödemeler İçin Yenilikçi Bir Kart Deneyimi!

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seviyor olabilirsiniz. Bu alışverişlerde bazen size hak verdiğimiz kadar büyük indirimlere denk gelebilir çok uzun zamandan beri para biriktirdiğiniz bir ürünü neredeyse bedavaya alma şansına sahip olabilirsiniz. Astropay bu güzel anlarınızın ödeme konusunda da güzel olması için çaba gösteren efsane bir kart. Kart diyoruz ancak harcama limiti tercih ettiğiniz bakiye türüne göre sınırlanan bir kart. Bu kartı kullanırken oldukça güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirecek sonrasında ise yine “astropay kart” ile güvenlik ekipleri sayesinde güven içerisinde alışveriş yaptığınız bilgisayarı kapatıp gideceksiniz. Bunlar gelişen teknolojiye göre aslında çok daha önce olması gereken şeyler ancak bazılarının para kazanma hevesleri insanları internet alışverişlerinden soğutuyor. Bu kart sizin belirleyeceğiniz dolar türünde ki bakiye ile tarafınıza teslim edilecek. Bu teslim sonrasında kartınızın içerisinde yüklü olan bakiyeyi dilerseniz bir sene içerisinde farklı miktarlarda harcamak yaparak tüketebilir, dilerseniz bu bir yıllık kullanım hakkında bir seferde tüketebilirsiniz. Ancak bir sene sonun bakiyeniz içeride kalırsa almanız biraz sorun yaratabilir. Bunun yanında dolar halinde yapacağınız alışverişler sizlere 500 dolar üzeri harcamalarınız için 10 adet sanal kartı birleştirme hakkı verilmektedir.

Astropay Kullanmak Çocuk Oyuncağı!

Diğer ödeme araçlarında size ödeme sonrasında gönderilen mesaj ve bildirimlerden sıkıldığınız olmuştur. Bunun yanında keşke bu mesajları cidden güvenliği sağladıkları için gönderseler. Sizlere Astropay kart güvenlik ekiplerinin yüksek korumalı kullanım imkânlarını sunuyoruz. Bu kullanım kolaylığı ile hemen her yerden internet alışverişlerinizi yaparak harcamalarınızın güvenliğini sağlama kaygısını üzerinizden atabilirsiniz. Bu kart standart bir kart üzerinde bulunan 16 hanelik kulanım kodu ve güvenlik koduyla birlikte geliyor. Astropay kart kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte hemen hızlı bir şekilde yapabileceğiniz ödeme imkânlarıyla da oldukça çekici duruyor. Bu kartı satın almak da en az kullanabilmek kadar kolay. Astropay satın al fikri bu anlattıklarımızdan sonra oluştu diye tahmin ediyoruz. Bu kartı satın almak için tek yapmanız gereken şey bu sanal kart satış noktalarını öğrenebilmek veya mobil destek alabilmek için internet sitesinden yararlanmak.

Çok Büyük Hizmet Alanı

İnternet üzerinde birçok mağaza ve mağaza toplulukları bulunmakta bu kartı kullanarak hepsinden kolaylıkla alışveriş yapabilir, inanılmaz indirimlerden faydalanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu kart sizlere güvenli ve akıcı bir alışveriş konforu sunuyor. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan kart yetkilileri sizlere oldukça farklı bir alışveriş deneyimi yaşatacak. sanal kart bakiyeniz bittiğinde sizlere tekrar yükleme imkanı tanımıyor Bunun nedeni ise güvenliğiniz için kartınızın yenilenmesinin gerçekten faydalı olacağı. Sonrasında ek bir ücret ödemeden dilediğiniz bir bakiye değerine sahip yeni ssanal kartınızla harcama yapmaya devam edebilirsiniz. Bu kartı kullanarak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı ile ödeme kabul eden her işletmeden harcama yapabilir internet ürünlerinin hepsini bir günde evinize yığabilirsiniz.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Güvenli Ödeme | #1 Astropay İle Güvenli Alışveriş