Astropay Hakkında

Astropay hakkında bilginiz var mı? Öncelikle bu kartın ne olduğuna bakalım. Astropay kartkısacası sanal bir cüzdan gibidir. Tek kullanımlık özelliği ile oldukça güvenlidir. Sanal ortamda alışveriş yapanların tamda ihtiyacına göre bir karttır. Merak edilenlere cevap vermeye çalışacağız. Aklınızda kalan sorular için internet üzerinden astropay sitelerine girerek 7/24 cevap alabilirsiniz. Bu kart kişiye özel olarak çıkartılır. Astropay kullanımı destekleyen alışveriş siteleri üzerinden rahatça kullanım yapabilirsiniz. Kart sanal alışveriş kartının 16 haneli pini bulunmaktadır. Alışveriş işleminizi bu pin ile gerçekleştirirsiniz. Kartın güvenlik kodu ve son kullanma tarihide bulunmaktadır. Kartın içerisine bakiyeler dolar olarak yüklenmektedir. Aldığınız kartı en fazla bir yıl kullanabilirsiniz. Kartın sizin için basılma anından itibaren bir yıl geçerliliği devam ederken süre bitiminde içerisinde bakiye bulunsa bile iptal işlemi gerçekleşecektir. Kartınız iptal edildiğinde tekrar aynı kartı alamazsınız. Sanal bir kart olan kartın, kredi kartına benzer özellikler taşır ve sadece bu kartla anlaşmalı alışveriş sitelerinden ürün alma hakkını tanır.

Astropay Sanal Kart Nasıl Alınır?

İnternet ortamı üzerinden astropay kart sanal kart satan sitelerin adreslerine girerek oradan canlı destek yardımı ile ne kadar bir miktar istediğinizi ve hangi banka hesabını kullanacağınızı söyleyerek yardım alabilir Astropay alabilirsiniz. Bu işlem olurken size sunulan kurumsal şirket hesabı yani banka hesabına cep telefonu numaranızı girerek ödeme yaparsınız. Ödeme yapma işlemi bittikten sonra yapmış olduğunuz işlemi belirterek cep telefonunuza kartınız sms olarak gelecektir. Bu işlem sonunda karta sahip olmuş olursunuz. Ve sizlere tanıdığı avantajlı hizmetlerden bir yıl içerisinde istediğiniz zaman rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Peki bu mucizevi kart nasıl kullanacaksınız. Bu kartın kullanımıda oldukça kolay.

Astropay Sanal Kart Kullanımı

Satın almış olduğunuz kartın kendine ait kredi kartında bulunan pin numaraları bulunmaktadır. Alışverişinizi yaptıktan sonra ödeme seçeneğine gelindiği zaman her ürün için ayrı ayrı kart numarası, kartın son kullanma tarihi, kartın güvenlik kodu yazılır. Ürünlerinizi aldığınız sitede ücret hangi kurdan olursa olsun o günkü kur üzerinden karlı alışveriş yapabilirsiniz. Bu sanal kart için çağın kolaylığı diyebiliriz. Sanal ortamda kredi kartıyla alışveriş yapıp zaman kazanmak isterken bu zevk bir anda kabusa dönüşebiliyor. Çünkü ödeme seçeneğine geldiğiniz zaman karşınıza ahiret soruları gibi bir ton soru çıkıyor. Üstelik bu sorular sizin ve kartınızın güvenliğini tehlikeye atabilecek sorular. Sanal kartınız ise hızlı öde ve geç seçeneği ile sizle alakalı hiçbir güvenlik içeren sorulara cevap vermenizi gerektirmeden işlem yapabilme imkanı tanıyor. Üstelik kartınızdaki limitin hepsini aynı anda harcamak zorunda değilsiniz. Bakiyenizde ki miktarın istediğiniz kadarını o anda kalanını da daha sonra harcayabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun bu karta sahipseniz internet üzerinden kart anlaşmalı sitelerden alışveriş yapabilirsiniz.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
astropay hakkında
Price
TRY 12
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Hakkında | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al