Astropay Kart Nedir

Astropay Kart Nedir, bu kartı nerelerde kullanabilirim diye sorular sorarak bu kart hakkında kesin ve net bilgiler elde edebilirsiniz. İlk olarak Latin Amerika’da başlayan ve sonra da her yere yayılan bu uygulama sayesinde internet üzerinden güvenilir bir şekilde hizmet almak, alışveriş yapmak çok kolay oluyor. Çünkü bu kart için önceden para yatırma işlemi yapıyorsunuz ve adınız, diğer bilgileriniz her zaman saklı kalıyor. Dolayısıyla güvenilir Astropay Kart satın alarak internet üzerindeki işlemleri daha kolay bir hale getirmek istiyorsanız o zaman güvenilir bir bayi bulmak zorunda kalıyorsunuz.

Astropay Kart Limitleri Nelerdir?

Bu kartı satın alırken sizlere sunulan limitlerin dışında işlem yapamazsınız. Yani, Astropay Kart için belirlenmiş pek çok limit var ve bu limitler içerisinden bir seçim yapmanız gerekiyor. Her bir kart için Dolar cinsinden ödeme yapacaksınız.

  • En düşük 10 Dolarlık bir kart alabiliyorsunuz.
  • En yüksek 500 Dolarlık bir kart satın alma hakkınız var.
  • Aralarda ise 15, 20, 25, 50, 100, 200 Dolar limitli kartlar söz konusu oluyor.


Astropay Kart satın al
seçeneğine tıkladığınız zaman ekstra bir ücret ödemek de zorunda kalmıyorsunuz. Bu sayede hızlı bir işlem sizleri bekliyor. Özellikle bu kartı bizden satın alacaksanız o zaman hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde kartı elinize almanız da mümkün oluyor.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Hakkında | Astropay Kart Nedir, Astropay Al