İnternet âlemi günümüzde alışveriş fırsatları için oldukça uygun bir yer. Astropay ile sizlerde herkesten çok daha güvenli ve akıcı bir şekilde internet üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uzun yıllardan beridir kullanılan kredi kartları dolandırıcılar ve hackerler tarafından boşaltılınca. Ve bu duruma ukalalık eden bankaların müşterilerini zor durumda bırakmalarıyla birlikte alternatif kartlar ortaya çıktı. Güzel bir girişim örneği olan bu kartlar ilk başta çok mantıklı ve güvenli gibi gelseler de maalesef aldıkları gereksiz tonla ücret ile kullanıcıları bildiğiniz soymaya başladılar. Bu gidişata uzun süreler boyu dur denilmedi ve kullanıcılar azar azar kesilen bu gereksiz ücretler nedeniyle yıllık olarak çok büyük maddi zararlara uğradılar. Ancak Astropay ailesi olarak bu gidişata dur demek maksadıyla harekete geçiyoruz. Sizlere sadece satın alarak ücret ödeyip sonrasında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz içindeki bakiye bittikten sonra yükleme imkânı sunmayan tek kullanımlı masrafsız bir ödeme kartı sunuyoruz.

Astropay Kart’ı Tanıyın!

Kartın temel mantığını anlatalım ki siz değerli kullanıcılar bu konu hakkında daha iyi bir şekilde bilgilenin. Bu kart içerisine dolar bazında yükleme yapılmış halde 16 hanelik bir numara ve bir adet güvenlik koduyla sizlere teslim ediliyor. Dışarıdan bakıldığında standart bir kredi kartından hemen hiçbir farkı olmayan bu kart oldukça kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. “Astropay kart” ile güzel alışverişlere imza atabilirsiniz. Bu kart sizin tercihinize göre 5 ile 500 dolar arasında bir bakiye ile size teslim ediliyor Kartın kullanım ömrü olan 1 sene sonuna kadar bu bakiyeyi ister tek seferde isterseniz de birkaç parçada harcayabilir, 500 doları aşan harcamalarınıza maksimum 10 kartı birleştirerek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre dolduktan sonra kalan bakiyenizi geri alamayabilirsiniz. Bu kullanım süresi dolduktan veya tercih ettiğiniz kullanım bedeli harcamalarınıza bağlı olarak tükendikten sonra tekrar bu karta bakiye yükleyemezsiniz. Bu kartın aynısından farklı bir bakiye seçeneğiyle tekrar sipariş etmeniz gerekmekte. Oldukça uygun fiyat garantisiyle sizleri karşılayan bu kartı satın almak ve kullanım konusunda yardım almak oldukça kolay.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

“Astropay kart” konusunda kartımızın resmi web sitesinden destek alabilir tam olarak Türkiye için desteklenen hizmet ekibinden tüm ayrıntıları öğrenerek kartınızı satın alabilirsiniz. Kartın ödemesi yani ücreti için de dilerseniz kredi kartınızı dilerseniz de banka uygulamalarınızı kullanabilirsiniz. O an sizin için uygun olan herhangi bir ödeme seçeneğiyle kartınızı satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayarak internet alışverişi yapmanın keyfini doruklarda yaşayabilirsiniz. Dolar bazında bakiye içerdiği için yurt dışı alışverişlerinizde sizlere oldukça büyük bir kolaylık sağlayan bu kart kalıcı bir hizmet olmakla birlikte yardım merkezi sayesinde sizinle devamlı iletişim halinde olmaktadır. Ekstra ödemeden sadece harcadığınızı ödeyerek kullandığınız efsane kart: Astropay…


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart ile Güvenli Alışveriş | #1 Astropay Kart Satın Al