Astropay Kart Kredi Kartı

Astropay kart kredi kartı ile benzer özellikte olan ön ödemeli bir kart türü olmakla birlikte, kredi kartlarına göre daha avantajlı bazı özellikleri de içermektedir. Astropay, en basit ifade ile bir çeşit sanal alışveriş yöntemi olmaktadır. Çevrimiçi mağazalarda alışveriş yapmak için kullanılan bu teknolojik uygulama ile ön ödemeli kredi kartlarının sunduğu imkanlara sahip olmanızın yanı sıra;

  • Güvenli Astropay kart, oldukça hızlı ve kolay bir şekilde alırsınız.
  • Harcamak istediğiniz miktar kadar limit satın alarak, ödeme zamanında zorluklar yaşamazsınız.
  • Astropay kart, diğer ön ödemeli kartların (kredi kartı, banka kartı vs) aksine faiz ve sürekli kart ücreti ödeme içermediği için daha rahat edersiniz.
  • 16 haneli kod ile yapılan Astropay kart alışverişlerinde kişisel bilgilerinizi vermeden harcamalar yaparsınız.

Astropay Kart Nasıl Kullanılır?

Astropay kartın kullanım mantığı çok basit ve kolaydır. Öncelikle ucuz Astropay kart seçenekleri ardından, ihtiyacınız olan meblağ kadar limit alırsınız. Bu alımlar dolar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Satın alım işlemini takiben size sanal kod gönderilir. Bu kod ile anlaşmalı online mağazalardan alışveriş yaparsınız. Bunun için; sanal mağazadan ürünü seçip, sitenin ödeme seçenekleri bölümüne gelerek “Astropay ile öde”yi işaretlersiniz. Miktara bağlı aldığınız kartın limiti dolunca yeni Astropay kat alabilirsiniz. Limitinizin hepsini tek seferde kullanabileceğiniz gibi bölerek de kullanabilirsiniz. Astropay kart satın alma işlemini sitemiz üzerinden kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkündür.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Kredi Kartı | #1 Astropay Satın Almak Çok Kolay