Astropay Kart Kullanımı

Astropay Kart internet sitelerinde alışveriş yaparken kullanabileceğiniz sanal bir kredi kartıdır. 16 haneli bir kart numarasına sahip olan ve üzerinde son kullanma tarihi ve Cvv kodu bulunan bir karttır. İnternetten alışveriş sırasında çeşitli ödeme yöntemleri bulunmasına karşın en güvenilir yöntem olan sanal kartlar giderek ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Bu konuda Avrupa’da bu kartların kullanımı çok yaygındır. Bunun sebebi özellikle de yurtdışı alışveriş sitelerinden alışveriş yapılacağı zaman tedirginlik yaşanmasıdır. Bu tedirginlik ise şahsımıza ait kredi kartı bilgilerinin kopyalanması ve kişisel bilgilerimizin başkalarının eline geçmesi riskinden kaynaklanmaktadır.

Astropay Kartta kullanılan bu sanal kartların en güvenilir olanıdır. Para birimi olarak Amerikan Doları üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Astropay alarak bütçenizi önceden belirleyebilir ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Astropay Kart ile harcama yaparken istediğini kadar harcama yapabilirsiniz yani içinde bulunan limiti tek seferde bitirmek zorunda değilsiniz. Astropay kullandığınız takdirde kişisel bilgileriniz korunmuş olmaktadır.

Peki, Astropay Kartı Nasıl Satın Alırız?

Bu konuda güvenilir Astropay satan siteler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtiğiniz siteden dilediğiniz miktarda ve limitte kart satın alabilirsiniz. Almak istediğiniz kartı belirledikten sonra almak istediğiniz sitenin müşteri temsilcisi ile iletişime geçin. Daha sonra aldığınız sitenin hesap numarasına havale veya EFT işlemi ile aldığınız kartın ücretini yatırın. Bu işlemi yaptıktan sonra ödeme yaptığınızı siteye bildiriniz ve siteniz ödemenizi kontrol ettikten sonra Astropay kodunuzu size belirttiğiniz iletişim seçenekleri kanalıyla gönderecektir.

Astropay’i Nasıl Kullanacaksınız?

Astropay kartınızı aldınız ancak nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sahibi değil misiniz? O halde bu konuyu size adım adım anlatalım.

  • Öncelikle Astropay ile alışveriş yapacağınız siteye giriş yapın.
  • Daha sonra alışverişiniz yapın ve ödeme kısmına gelince ödeme yöntemleri arasından Astropay’i seçin.
  • Açılan ekranda kart numarası isteyen yere size verilen 16 haneli Astropay Kart numarasını girin.
  • CVV yazan yere ise size gelen mesajda bulunan 4 haneli rakamı giriniz.
  • Son kullanma tarihi yazan yere ise mesajda belirtilen son kullanma tarihini girin.
  • Miktar kısmına ise alışverişinizin tutarını girin.
  • Kartın içindeki limitin hepsini tek bir seferde kullanmak zorunda değilsiniz. İsterseniz Astropay Kart‘ınızın içerisinde limit tükenene kadar birden fazla kez aynı kart numarası ile alışveriş yapabilirsiniz. Kartın içerisindeki limit bittiğinde aynı karta yükleme yapılmaz. Bu nedenle limitinizi tamamen tükettiğiniz takdirde yeni bir Astropay almanız gerekmektedir. Astropay sizi ve kişisel bilgilerinizi ya da kart bilgilerinizi kötü niyetli kişilerden koruyan bir ödeme sistemidir.

Astropay’i Bozdurmak İstediğimizde Ne Yapmalıyız?

Astropay’i nakit paraya çevirmek istediğinizde yapmanız gereken öncelikle aldığınız site olmak üzere güvendiğiniz siteler tarafından nakit paraya çevrilmektedir. Bunun için yapmanız gereken kuru öğrenip çevirmek istediğinizden emin olduktan sonra çevireceğiniz sitenin müşteri temsilcisi ile iletişime geçmenizdir. Daha sonra vereceğiniz hesaba paranız aktarılacaktır.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay Kart Kullanımı
Price
TRY 17.2
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Kullanımı | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al