Astropay Nedir?

İnternet üzerinden çevrimiçi alışveriş sitelerinde kullanılan astropay, sanal pin kodları ile düzenlenmiş ön ödemesi olan bir sanal karttır. 16 haneli bir koddan oluşan bu sanal kart ile istediğiniz alışveriş sitesinden aldığınız ürünün ücretini çok kolay ve kısa bir sürede ödeyebilirsiniz.

Astopay Al

Kullanıcıları için pek çok kolaylık sağlayan bir sanal ödeme yöntemi olan Astropay, bir sanal para cüzdanıdır. Astropay kart ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar, kartın internet sitesini ziyaret ederek kart temini hakkında gerekli bilgiyi temin edebilirler. İnternet sitelerinde yer alan astropay al seçenekleri ile kart işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan siteler aracılığı temin edilen sanal kartınızı alırken, sitenin güvenilirliğini göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu sanal kart için güvenli bir siteyi temin ettikten sonra kişi hesap bilgileri ile birlikte site üzerinden canlı destek hatları ile gerekli görüşmeleri yapabilirler.

Kartı satın alan kullanıcılara tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi sanal pin kodları verilmektedir. Verilen bu pin kodlarında ne kadar miktar satın alınmış ise o kadar bakiye bulunur. Kişi ya da kişiler almış oldukları kart tutarını tek seferde kullanabilecekleri gibi azar azar da kullanma hakkına sahiptirler. Gerçekleşen satın alma işleminden sonra harcama yapmak isteyen kullanıcıların, sitenin ödeme yöntemleri kısmında yer alan bu kart bölümüne verilen sanal pin kodlarını girmeleri yeterli olacaktır. Astropay kartlarda yer alan bakiye miktarı bittiğinde kart iptal edilir. Bu durumda kişilerin yeni bir kart almaları gerekmektedir.

Astropay Kart Güvenli Mi?

Astropay kart, ön ödemeli sanal para sistemi olarak son derece güvenilir bir ödeme sistemidir. Birçok kimsenin yaşadığı kredi kartı dolandırıcılığından ötürü kişiler sanal alışverişlerde kart kullanmak konusunda haklı olarak bir takım tereddütler yaşamaktadırlar. Fakat bu kart bir kredi kartından çok daha fazlasıdır. Herhangi bir kredi kartında yaşanan sorunlara yer vermemeye dikkat eden Astropay kart ile güvenli bir şekilde ve rahatlıkla sanal alışveriş yapabilme imkanı bulabilirsiniz. Sitemizden kart satın almak için destek ekiplerinden alınmış 16 haneli kodun yanı sıra CV kodu da bulunmaktadır.

Alternatifleri çok olan ve kullanım alanı geniş olan bu kart ile kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek duymadan çok kısa sürede alışverişinizi tamamlar ve ödemelerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Tüm siteler üzerinden kolay bir şekilde yapılan kart kullanım alanları sayesinde sanal kartınızı kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız her ödemede gizlilik kurallarına son derece önem verilmektedir. Gerek banka bilgileri gerekse kişisel bilgiler kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bu sayede sanal kart ile güvenli bir alışveriş imkanına sahip olursunuz.

Astropay kart fiyatlarına bakıldığında, fiyatlar sabit olmayıp kart satışının yapıldığı internet sitesine göre değişkenlik göstermektedir. Faiz ya da herhangi bir ek ücretlendirmeni olmadığı kartlara yalnızca kart bedeli üzerinden bir fiyat ödenir.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
astropay kart
Product Name
astropay nedir
Price
TRY 12
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart En Ucuz | Astropay Nedir, Satın Alma Nasıl Oluyor