Astropay Kart Nedir Ne Anlama Geliyor?

Ülkemizde geçerli bir kullanıcı sayısına sahip olan ve alışveriş olanaklarında ödeme kolaylığı sağlayan bir yöntem olmaktadır. Astropay kart adı verilen bu kart tamamen sanal ortamda kullanılan ve güvenli bir sistemi barındıran altyapı üzerinde kurulmuştur. Kişilere özel olarak verilen, limitli olan ve içerisine para yatırıldığında, yatırılan miktar kadar harcama olanağı veren bir yapıya sahiptir. Elbette sizler için Astropay Kartın daha pek çok özelliği ve genel işlevleri aktarılabilir.

İlk olarak bilinmesi gereken, kartın sanal olması ve fiziki olarak adresinize gelmeyecek olmasıdır. Genelde zihinlerdeki sorunların giderilmesi için bu önemlidir. Kartı doğrudan satın alındıktan sonra size ait olmak üzere 16 haneli bir PIN Kodu ve CVV Güvenlik Kodu ile Son Kullanma Tarihinin olduğu rakamlar size ulaştırılmaktadır. Tüm bunlar üzerinden satın alım işlemlerinizi binlerce site üzerinden yapabilme olanağına da sahip olabiliyorsunuz.

Astropay Kartın Genel Özellikleri Nedir?

Karta dair özellikler incelendiğinde, sistemi, kullanımı ve pratik bir şekildeki güvenli bir ödeme imkanını verdiği ortaya çıkar. Sizlere sağladığımız kolay alternatifler ile Astropay kartın en düşük satış miktarından en yüksek miktarına kadar sunmaktadır. Kart dolar bazında geçer fakat Türk Lirası üzerinden döviz farkı ile alınabilmekte olduğunu da ayrıca belirtebiliriz.

  • Astropay kart, sanal bir karttır,
  • İnternet üzerinden alışveriş yaptığınızda, kişisel bilgiler ya da banka bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz,
  • Dakikalar içerisinde PIN kodu ve CVV Kodu bilgilerini girerek ödeme olanağını sağlamaktadır,
  • 1 yıllık süre ile kullanıma açıktır. Yani satın aldıktan 1 yıl içerisinde mutlaka kullanılmalıdır,
  • En az 10 dolar miktarı ile başlayarak en fazla 500 dolar miktarına kadar limit satın alınabilir,
  • Satın alınan limitin üzerine geçilemez. Örneğin 50 dolarlık bir kart satın aldıysanız, bu limit bitimine kadar kartınızı kullanabilirsiniz,
  • Kişiye ait bilgilerin verilmemesinden dolayı da doğrudan güvenli bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır.

Tüm bu hususlar Astropay Kartın genel özelliklerini ve işleyişinin bir bölümünü oluşturmaktadır. Satın alımlar, Kıbrıs Merkezli bir şubesi olan ve online olarak Türkiye’de hizmet veren firmamızca yapabilirsiniz. Zor bir aşaması bulunmamaktadır. Kartın kullanımı özellikle kredi kartı ya da banka havalesi gibi yöntemleri kullanmak istemeyen ve bilgilerini güvenlik endişesi ile paylaşmak istemeyenler için oldukça önemli noktaları da barındırıyor.

Astropay Kartın Limiti Bittiğinde Ne Oluyor?

Kart limiti bittiğinde, yeni bir limitli kartın alınması gerekiyor. Aynı kart üzerinde dolum olmamakta ve yükseltme yapılmamaktadır. Bundan dolayı da mevcut limitli olan kartınızın bakiyesi bittiğinde yeni bir kart satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım açısından pratik olan Astropay kart, Türkiye’de ve dünya üzerinde binlerce site üzerinden alışveriş yapabilme ve ödeme olanaklarını sağlayan bir mekanizmayı taşır. Böylece alışverişleriniz için ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Astropay Kart

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 22.5
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Nedir Ne Anlama Geliyor? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al