Astropay Kart Nedir?

Globalleşen dünya ekonomisi ile internetin aktif kullanımı her yeni gün daha çok artmaktadır. Astropay ayağımıza kadar gelen milyonlarca seçenek arasından alışveriş yapabilmekteyiz. Serbest ticaretin açılması ile birlikte yurtdışından yaptığımız alışverişleri rahatlıkla evimizin konforunda tamamlayabilmekteyiz. Ağırlıklı olarak kredi kartlarından yapılan bu alışveriş ve kullanımlar bilişim suçlarının da ön plana çıkmasını engelleyememiştir. Sistemin gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda arz ve talebin ortak ihtiyacı –ön ödemeli kart sistemleri- bu noktada kendini göstermektedir. Bilişim sektörünün önüne geçmek ve kişinin otokontrolünü sağlamasını hedefleyen ön ödemeli kart sistemlerini kısaca açıklamak gerekir ise; kişinin harcamak istediği tutarı belirleyerek, ödemesini kart içine yükleterek kullandığı kart sistemidir. Bu sayede kart limiti önceden belirlenmekte olup, -limit aşımı- gibi bir sıkıntı ortadan kaldırılmış olunmaktadır.

Astropay Ön Ödemeli Kart

Astropay kart, ön ödemeli kart sistemleri içerisinde en çok talep edilen kartlar arasında yer almaktadır. Bunun sonucunda ise, kartın anlaşmalı olduğu online oyun ve alışveriş siteleri her gün katlanarak çoğalmaktadır. Oldukça basit bir sistem olan Astropay kartı uğraşsız, kolay ve ucuz bir şekilde temin edebilirsiniz. İnternet sitemizden temin edebileceğiniz gibi 7 gün 24 saat açık olan hizmet numaralarımızdan kart kullanımı hakkında bilgi alabilir, kart talebinizi gerçekleştirebilir ve yüklemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartlarının aksine Astropay kart tek kullanımlık olup tek seferde ücretlendirilerek sizden her ay kart masrafı talep etmemektedir. Online sitelerde kişilik bilgilerinizi gizli tutarak bilişim suçlarının ve kart dolandırıcılığının önüne geçmektedir. Basit kullanımı ve yakaladığı avantajlar sayesinde bütün alışverişlerinizde Astropay kartınızdan vazgeçemeyeceksiniz. Tutarınızı belirleyerek hemen alışverişinize başlayabilirsiniz.

Astropay Ödeme Talimatları

Basit kullanımı sayesinde ödeme esnasında hiçbir zorluk çekmezsiniz. Ödeme talimatlar kişilerin genel alışkanlıklarını takip ederek belirlenmiş olup, kredi kartı gibi 16 haneli rakamı girerek, güvenlik kodunuz ve size verilen şifre ile gerçekleşmektedir. Astropay seçeneğini gördüğünüz tüm alışverişlerinizde kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı ve ucuz bir alım için 90 533 279 41 40 nolu hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Sitemizde bulunan canlı destek birimimizden aklınıza takılan soruların yanıtlarını alabileceğinizi bilmenizde fayda var.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Nedir? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al