Astropay Kart Satın Al

Kullanımı giderek yaygınlaşan Astropay kart satın alımı resmi bayilikler üzerinden son derece zahmetsiz ve kolay bir şekilde temin edilebilmektedir. Dünyada kullanımı oldukça fazla olmasının yanı sıra Türkiye’de de giderek yaygınlaşan güvenli Astropay kart, temel olarak çevrimiçi mağazalarda alışveriş yapmanıza imkan tanıyan ön ödemeli sanal bir karttır. Diğer ön ödemeli kartların sunduğu olanakları içermekle birlikte, kart bir takım ekstra özellikler de içermektedir. Astropay kartın tercih edilmesinde bu avantajların rolü büyüktür.

  • Kartın alımı, kullanımı ve geri ödemesi son derece basittir.
  • Diğer ön ödemeli kartlardaki gibi bir faizlendirme yöntemi bulunmamaktadır.
  • Ödeyebileceğiniz miktarlarda limitler satın alarak rahat edersiniz.
  • Astropay kart ile 16 haneli kodlar üzerinden alışveriş yaparsınız ve bu şekilde kişisel bilgilerinizi alışveriş yaptığınız yerlere vermemiş olursunuz.
  • Limitimiz bittiği anda kolayca yeni kart satın alabilirsiniz.

Astropay Kart Nasıl Satın Alınır?

Astropay kart satın al işlemlerini gerçekleştirmek için öncelikle limitinizi belirlemeniz gerekmektedir. Kaç USD değerinde Astropay limiti / kodu almayı düşünüyorsanız, bunun Türk lirası cinsinden tutarını hesaplayarak kart modellerini inceleyin ve size uygun olanını seçin. Seçiminiz olan kartın ücretini anlaşmalı bankalar aracılığı ile havale yaptığınızda Astropay Kart satın almış olursunuz. Kart alımı için, uzun ve detaylı kişisel bilgiler içermeyen, kısa bir başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Piyasada Astropay kart satışı gerçekleştiren pek çok bayilik bulunmaktadır ve dilediğiniz zaman bu kurumlar aracılığı ile kart alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Satın Al | #1 Astropay Kart Almak Çook Kolay !