Astropay Kartı Güvenle Kullanmak

Öncelikle, güvenli Astropay kart kullanmak mümkündür ve satın alınan bir firmanın mutlaka size gerekli güven unsurlarını sağlaması önemlidir. İlk olarak kartı kullanmadan önce güvenli bir şekilde satın alacağınız bir aracı site bulmalısınız. Biz ise sizin kart sahibi olarak Astropay’ı internet üzerinde güvenle kullanabilmeniz için temel yatırımlarımızı yaparak 10 yıldır hizmet vermekteyiz.

Astropay Kartı Güvenli Bir Şekilde Kullanmak Mümkün mü?

Sizin meraklarınızı giderme amacı ile doğrudan konuya giriş yaptığımızda, Astropay kartın kullanımı ve faaliyetleri hakkında pek çok konu söyleyebiliriz. Biz aracı bir kuruluş olarak, Astropay kartının satışını sizler için sağlıyor ve bunun güvenli bir sistemde ilerlemesi için çalışmalarımızı sağlıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin de bilgilerini üçüncü şahıslar ile paylaşmadan bir çalışma gösterdiğimizi de belirtebiliriz.

Astropay Kartı Kullanarak Ödemeyi Gerçekleştirmek Mümkün mü?

Bir site eğer Astropay kart ile ödeme olanağını sağlıyorsa, Astropay kartın içerisinde yer alan bakiye gerçek para olarak kabul edilir. Aynı durum bir kart sahibinin kartının içerisindeki bulunan bakiyeyi bozdurmak istediğinde de aynı durum söz konusudur. Yani para tamamen gerçek olarak kullanılır ve sanal bir etkisi yoktur. Sadece sanal bir ortamda alışveriş imkânlarını sağlayan güvenli bir ödeme yöntemi olmaktadır.

 • Bir siteye girer, ödeme yönteminde Astropay’ı seçerseniz,
 • Yeni bir pencere açılır ve o pencerede sizden Astropay’a özgü olan bilgiler istenir,
 • Bizden Astropay’ı satın aldığınızda, size gönderdiğimiz PIN Numarası, Güvenlik Kodu ve Son kullanma tarihi bilgileri, istenilen bilgi alanına girmelisiniz,
 • Ardından satın almak istediğiniz bir şey için ilgili tutarı ilgili yere rakam ile yazmalısınız,
 • Eğer USD istiyorsa USD olarak yazmalı TRY istiyorsa, doların o günkü günceli üzerinden Türk Lirası rakamı ile yazmalısınız
 • Ardından güvenli Astropay kart ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Görüldüğü gibi herhangi bir şekilde kişisel bilgi istenmesi, size ait olan bankanıza dair hesap numarası ya da kredi kartı için çeşitli bilgiler istenmemektedir. Tüm istenen bilgiler, Astropay kartınız üzerinden olmakta ve böylece güvenli Astropay kart kullanımının nasıl bir döngü içerisinde ele alındığı da anlaşılabilmektedir.

Astropay Kartı İle Alakalı Olan Diğer Detaylar

 • Astropay kartlarının her biri için kullanımlar 1 yıl süre için geçerli olmaktadır.
 • Bir kartın bakiyesini ister 10 dolar ile başlayarak alabilir isterseniz 500 dolara kadar çıkan rakamlar aralığında satın alabilirsiniz,
 • Satın aldığınız bakiye, size aittir. Bakiye bitimine kadar ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz,
 • Kartın limiti bittiğinde, üzerine yükleme yapılmaz ya da eksiye düşme durumu bulunmaz,
 • Yapılan tüm harcamalarınız sadece sizin bilginizde olur. Bankanız bu konuda habersizdir.

Kart ile ilgili genel detaylar bu şekildedir. Eğer güvenli Astropay kart satın almak istiyor ve ödemelerinizi dünya üzerindeki pek çok site üzerinde, banka bilgilerinizi vermeden yapmak istiyorsanız, her zaman bize ulaşarak, yardım alabilirsiniz.

güvenli astropay kart

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
güvenli astropay kart
Price
TRY 17.7
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kartı Güvenli Bir Şekilde Kullanmak Mümkün mü? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al