Astropay Kartı Satın Alma Sistemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Kurumsal bir firma olarak Astropay satın alma işlemlerini sizler için güvenilir bir platformda sağlıyoruz. Satın alımlarda izlenmesi gereken bazı yollar ve sistemler vardır. Her birini 10 yıllık hizmet veren ve Kıbrıs’ta merkezimi olarak Türkiye’de online hizmetimiz eşliğinde hizmet veren firmamızca öğrenebilirsiniz.

Astropay’ı kullanmak ve çeşitli aşamalarda değerlendirmek, günümüzde zor değildir. Kullanımın mutlaka iyi bir çerçeve içerisinde gerçekleşmesi için gerekli güvenlik önlemleri sağlanmıştır. Genel ve basit bir ifade ile Astropay’ı tanımlayacak olduğumuzda, dolar bazında satın alınabilen, limitli, tek kullanımlık ve banka ile ilişiği olmayan bir online ödeme sistemidir. Alışverişleriniz ya da satın aldığınız bir hizmetin bedelini, kişisel bilgilerinizi girmeden ödeme olanağını sağlayan bir mekanizması da bulunuyor.

Astropay’ı Satın Alma İşleminin Temel Yolu

İlk adım, ne kadarlık bir kart bakiyesine sahip olduğunuza karar vermek olmalıdır. Çünkü Astropay’ın alt limiti 10$’dır. Bu limit 500$’a kadar aşama aşama çıkmakta ve satın alınabilir rakamları içermektedir. Hangi rakamı istiyorsanız, ona göre ödeme işlemlerinizi Türk Lirası üzerinden banka hesabımıza yapabilirsiniz.

  • Ödeme miktarını belirlemeli ve kartın limitine uygun fiyat dengesini hazırlamalısınız,
  • Mutlaka müşteri hizmetlerimize bağlanmalı ve sonrasında güncel banka hesap detaylarımızı istemelisiniz,
  • Hesabımıza, Astropay satın alacağınız miktara göre para yatırım işlemi gerçekleştirilmelidir,
  • Ödeme işlemlerinizi, Havale ya da EFT ile veya Kartsız işlem dahil mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz,
  • Yapılan ödeme işlemi bittiğinde, yine müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek ödeme yaptığınızı belirtmeli ve bununla alakalı olarak temsilcimizin sizden istediği birkaç detayı vermelisiniz,
  • Ödeme kabul edildikten sonra Astropay kartınıza ait bakiye miktarı / Pın kodu / Cvv kodu ve Son kullanma tarihi bilgileri size ait olan numaranıza mesaj olarak gönderilecektir.

Kartınız Artık Sizde Nasıl Kullanacaksınız?

Astropay satın alma işlemlerinizi hallettikten sonra, 1 yıl içerisinde kartı kullanım hakkınız bulunur. Satın alınan kartı 1 yıldan sonrasına bekletmemeli ve harcamalısınız.

Kartı kullanım konusu oldukça pratik yollar içermektedir. Size SMS ile gönderdiğimiz tüm bilgiler, satın alma işlemlerinizde kullanacağınız detaylardır. Bu detaylar dışında, uzunca bir ödeme formu, kişisel bilgilerin istendiği detaylar ya da bankanıza ait bilgileri girmek durumunda değilsiniz. Verilen sayısal rakamları, ödeme yapacağınız site üzerinde girdiğinizde, kullanım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sitede Yapacağımız Ödeme Dolar Mı? TRY Mi?

Satın alacağınız bir ürünün bedelini, site sizden USD ya da TRY olarak isteyebilir. Eğer ki USD olarak istiyorsa, örneğin 100 dolarlık bir Astropay’a sahipsiniz ve alacağınız ürün-hizmet bedeli 30 dolar. Sadece ilgili rakamı oraya 30 olarak yazmanız yeterli olacaktır.

Fakat Astropay satın aldığınız bir ödeme usulü TRY’yi belirtiyorsa, o zaman doların güncel Türk Lirası karşılığında çıkan miktarı ilgili alana yazarak, ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Astropay Kart

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 3 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 18
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kartı Satın Alma Sistemi Nasıl Gerçekleşiyor? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al