Astropay Kart Temin Etmek

Ön ödemeli kart sistemi içerisinde yer alan Astropay kartı,  merkez ofisimize gelerek veya online destek hattımızın da bulunduğu sitemizden satın alabileceğiniz gibi kart ücretini hesaplarımıza havale ederek de satın alabilirsiniz. Astropay bayilikleri çalışanları konularına hakim ve ön ödemeli kart sistemleri hakkında özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Aklınıza takılan sorun, soru ve görüşlerinizi çalışanlarımız ile değerlendirebilirsiniz.  İnternet sitelerimizden 7 gün 24 saat alabileceğiniz Astropay kart sayesinde alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilmektesiniz.

Astropay Kart Anlaşmalı Olan Siteler

Astropay kartınızı anlaşmalı olan binlerce sitede kullanabilir arzu ederseniz oyun sitelerinde zaman geçirebilirsiniz. Birçok firma astropay kart satışını yapmaktadır. Kartınızı almadan önce firmanın geçmişini incelemek, güvenirliliğini irdelemek, ileride yaşayabileceğiniz sıkıntılarda canlı destek hatlarının aktif olduğunu kontrol etmek çok işinize yarayacaktır.   İstanbul-Beşiktaş ve Ankara-Kızılay merkez ofislerimize 09.00 ve 17.30 saatleri arasında telefon ile ulaşabilir ve ya 24 saat aktif olan hizmet numaralarımızdan kart alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ön ödemeli kart sitemleri hakkında uzun yıllardır hizmet vermektedir. Artık korkusuzca online mağazalarda yaptığınız alışverişinizi tek kullanımlık kart hizmeti ile tutarı sınırlandırmanız mümkündür.

Astropay Kart Güvenliği

Tek kullanımlık ön ödemeli kart sistemi olan Astropay sayesinde kart şifrem çalınır mı? gibi bir sıkıntı ve düşünce içinde kalmayacaksınız. İstediğiniz tutarı yükledikten sonra yapacağınız alışverişinizin bitmesi ile kart numaranız ve şifreniz geçersiz olacaktır. Yüklediğiniz meblağı ister tek seferde isterseniz parça parça kullanabilmeniz mümkündür. Özellikle yurtdışı yapılan alışverişlerde kredi kartı kullanıcılarının döviz kurlarının artması ile birlikte ay sonu yansıyan ekstre ücretlendirmelerindeki kur farklarını da düşünmek gibi can sıkıcı konularda ortadan kalkmaktadır. Mevcut olan döviz kuru üzerinden yüklemenizi yaparak ay sonu ne kadar olur? Sorusunun cevabını düşünmek zorunda kalmazsınız. Küçük meblağlar ile başlayan yükleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız kadar olan miktarı harcayabilirsiniz.  Astropay kullanım şifreleri size özel olarak, tek kullanımlık belirlendiği için çalınma ihtimali söz konusu değildir. Alışveriş yapmak istediğiniz sitede veya oyun sitelerinde astropay seçeneğini kullanarak 7 gün 24 saat alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kartı Nasıl Temin Ederim? : Astropay Satın Al