Astropay Kartın Genel İşlevleri Nelerdir?

Astropay kartı merak edenler ve kullanım için araştıranlar, bu alanda çeşitli detayları bulabilir ve öğrenebilir. İlk olarak kartın kullanım mantığı üzerinden yola çıkıldığında, online olarak kullanılabilen bir sanal bakiyeli bir kart sistemi olmasıdır. Bu sistem, size ait olan kişisel bilgilerden, banka hesaplarınıza kadar tüm bilgilerin girilmeden, bir siteye ödeme yapabilme olanağı vermektedir. Bunun içinde temel olarak istenen detaylar;

  • Karta ait olarak ve size özel olarak verilen 16 haneye sahip PIN kodu,
  • 4 hanesi bulunan CVV kodu,
  • Son kullanma tarihi

bunlar dışında, kullanıcılardan istenen bir bilgi ya da detayın olmadığını söylemek mümkündür. Bu yüzden sitemiz üzerinden uygun limitleri kendiniz için belirleyerek, Astropay kartın satın alınma işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bu kart ile ilgili bilinmesi gereken en temel husus, kredi kartı ile ya da bankanız ile bir ilişiğinin olmamasıdır. Bu hem güvenli bir şekilde kullanımı sağlamakta, hem de rahatlıkla ödeme olanaklarını çeşitli siteler üzerinden gerçekleştirebilmenize fırsat vermektedir.

Astropay Kartın Limitleri ve Para Birimi Nedir?

Astropay kart, dolar bazında işlem görerek kart limitlerine sahiptir. Bundan dolayı da satın alımlar dolar ya da Türk Lirası üzerindeki kur farkı işlem görerek sağlanabilir. Satın alım işlemleri firmamızca güvenli bir şekilde yapılmakta ve tarafınızda kartınıza dair tüm bilgiler güvenli bir şekilde paylaşılmaktadır. Fakat size verilen PIN kodu ve diğer rakamları başka biri ile paylaşmamalı ve güvenlik konusunda bir sıkıntı içerisine girmemelisiniz.

Kartın limitleri 10$ ile başlar ve aralıklar ile devam eder. En yüksek kart limiti 500$ olarak belirlenmiştir. Bu rakamları Türk Lirası zerinden karşılığını ödeyerek, sitemiz üzerinden satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Astropay Limitleri Aşılabilir mi?

Astropay kartın limit düzeni ve bakiyelerinin temel yapısı ile ilgili olarak;

  • Her bir kart satın alındığı bakiye kadardır,
  • Ne kadarlık bir bakiye almışsanız o kadar bir harcama yapabilirsiniz,
  • Kartın limiti bittikten sonra, ek bir limit ekleme durumu bulunmaz,
  • Yeni bir kart alarak, yeni PIN kodu ve diğer detaylarla ödemelerinizi yapabilirsiniz,
  • Banka detayları sizden Astropay kullanan bir site sormaz ya da kredi kartı aramaz,

Tüm bunlar belirli bir çatı altında toplanıldığında, Astropay kart sisteminin aslında ne kadar pratik bir yöntem olduğunu gösteriyor. Sizler için uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak kartın satışını kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Canlı Yardım alanı hemen sitemize giriş yaptığınızda sağ alt panelde bulunur. Merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi oradan da bize iletebilirsiniz.

Astropay’ın Kullanım Süresi Ne Kadar?

Kartı satın aldıktan sonra 1 yıl boyunca kullanabilme olanağınız vardır. Bu 1 yıl içerisinde kartın limiti bulunsa da artık kart aktif yapısını kaybedecektir. Bundan dolayı da Astropay kartınızı mutlaka alındıktan 1 yıl süre içerisinde kullanmalı ve alışverişlerinizi buna uygun bir yapıda güvenle sağlamalısınız.

Astropay

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 4 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 23
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kartın Genel İşlevleri Nelerdir? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al