Astropay Kart Harcama Alanları

Kredi kartlarının dışında yeni sanal kartlar kendini göstermeye başladı. Bunların en başında gelen Astropay Kart sayesinde, çevrim içi sanal mağazalar üzerinden alışveriş yapma imkanı doğuyor. Kartın anlaşmalı olduğu Web siteleri ve diğer oyun siteleri üzerinden içerik almakta kolay olacak. Eğer kredi kartı kullanmayı sevmiyorum ve aylık olarak kredi kartı ödemekten bıktım diyorsanız, bu kart tam size göre. Sanal mağazalar üzerinden milyonlarca ürün seçeneklerine ulaşmış ve kolayca almış olacaksınız. Ayrıca Kredi kartındaki vaizlere de son. Bu kart sayesinde vaiz olmadan alışveriş yaparsınız. Kartı peşin parala alışveriş yapıyormuş gibi düşünün. Yani nasıl bir mağazaya gittiğiniz zaman, cebinizdeki paraya göre ürün alıyorsanız, bu kartla da sizin seçeceğiniz miktara uygun olarak alışveriş yaparsınız. Bütçeniz neyse, harcamanız da o olacak haliyle.

  • Kredi kartı üzerinden bayiyi kullanarak kartı satın alın;
  • kart size güvenli bir şekilde ulaşır
  • ekstra bilgi yada ödemelere de kesinlikle son
  • kart sayesinde kolay bir şekilde ödeme yapar ve anlaşmalı olunan mağazalardan yada web siteleri üzerinden satın alırsınız.

Astropay Kartınız varsa, çok avantajlı olursunuz. Harcamalarda zaten sizin kendinize ayırmış olduğunuz bütçe üzerinden alış veriş yapacağınız için, kredi kartındaki gibi aylık şu ödemem var demeye de son verirsiniz. İşte bu şekilde harcamalarınız da avantajlı ödemelerle kar elde etmeyi kolaylaştıran bu kart, sanal harcamalarda ise birçok yenilik katar.

Güvenilir

Kart sizin güvenilir harcama yapmanız için dostunu olur. Yani harcamalarda kartın içindeki limit kadar yapar ve ekstra olarak vaiz yada katça geri ödeme gibi bir durum da olmaz. Kart limiti bittikten sonra, tekrar bayi aracılığıyla satın alma hakkına sahip olursunuz. Bu tip avantajları olduğu içinde zaten kartınızla ürün seçeneklerinden fazlaca yararlanmış olursunuz.

Kaliteli Alışveriş

Astropay Kart sayesinde, güvenli alışveriş yapmanızın dışında, daha çevrim içi sitelerden sanal para kullanımı yaparak kolay ve daha ucuz satın alma işlemi gerçekleşir. Popüler olan birçok oyun sitesinden, artık içerik ve uygulama satın almakta mümkün.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kartla Neler Yapılır? | Astropay İnternet Üzerinde Harcamalar