Astropay Nedir?,Astropay Bozdurma, Astropay Satın Al, Paykasa

Astropay Nedir?

Astropay kart, tüm dünya üzerinde kullanılan bir sanal karttır. İlk olarak Brezilya’da kullanıma başlamıştır.
Astropay Kart tüm dünya üzerinde ancak ve ancak sanal alışveriş sitelerinde en fazla 1 dakika gibi bir sürede ürünü alabileceğiniz bir ön ödemeli sanal kart türüdür. Astropay diğer kartlarından farklı tek kullanımlık ve en güvenli sanal alışveriş metodu olmasından kaynaklı çok fazla tercih edilmektedir. Astropay Kart 16 haneden oluşan ve cvc2 kodu bulunan bir kredi kartıdır.

Astropay nedir? sorusunun cevabı; “Çevrim içi mağaza” olarak geçer. Yani kredi kartına ihtiyacınız olmadan, bu kartın geçtiği sosyal platformlarda dilediğiniz şekilde harcama yapmakta özgürsünüz. Sanal olarak ön ödemeli karttır. Basit bir şekilde bu kartı almak için başvuru yapar ve kısa sürede alırsınız. Diğer kartları beklediğini kadar uzun süreler beklemenize de asla gerek yok. Bütçenize uygun olan, yada harcama yapacağınız yere göre kart satın alma hakkına sahipsiniz. Kartların belli bir miktarı vardır. Yani en alt limitten, en üst limite kadar kart satın alımı yaparsınız. İnternet üzerinden kolayca başvuru yaparak, dilediğini bütçeye sahip karta anında sahip olmakta çok kolay artık. Sosyal platformlar her geçen gün yenilenmekte. Bununla beraber alışveriş imkanı sunan sitelerde kendini sürekli ileri aşamalara götürüyor. Oyun siteleri bunların başında. İşte Astropay Kartıyla bu sitelere ücretli başvurular yapar ve ödemeler yoluyla oyun içindeki hediyeli kampanyaları kaçırmamış olursunuz.

Ücretsizdir

 Ücretsiz olarak kart sahibi olmak bu kartla beraber mümkün. Yani kullanım yapacağınız miktarı seçerek, kart size ulaşır ve sizde bu kartı harcadıktan sonra kullanım yaptığınız limiti ödersiniz. Kredi kartı gibi faizlendirme yada ödemediğiniz süre kadar katça üstün olan paraları ödeme gibi bir sorunda yok.

Ek ücret olarak ödeme yapmanıza da asla gerek yok. Yani ilave kart ödemelerini yapmazsını.

Basit Alma-Başvuru

Astropay Kartı İnternet vasıtasıyla çok kolay bir biçimde başvuru yapma sisteminden hemen sonra, kartınız size kısa sürede ulaşır. Artık almış olduğunuz limit üzerinden çok kolay bir şekilde harcama yaparsınız. Yapacağınız harcamalar, bu kartın online alışverişte anlaşmalı olduğu yerleri kapsar. Yani bu anlaşma dışı alanlarda harcama yapmanız mümkün değil.

Dünya üzerindeki kartlardan dilediğiniz kadar satın alma hakkına sahipsiniz. Yani kart miktarı olarak elinizdeki kartın limiti biterse, bir başka kart alarak avantajlarından doyasıya faydalanmanız mümkün oluyor. Artık kredi kartının belli sıkıntılarıyla uğraşmaya son. Karta kolay bir şekilde başvuru yapın ve elinize kısa sürede ulaştıktan sonra harcamaya başlayın.

Astropay Kart dünya üzerindeki klasik oyunlar üzerinden belli ürünler almanızı kolay hale getirir. Sosyal ağlar üzerinden etkin olan oyunlar ve diğer ürünlerin bağlı bulunduğu sitelerden kolayca alışverişi imkanı doğar.

Astropay Nedir

Summary
Astropay Nedir
Article Name
Astropay Nedir
Description
Astropay Nedir ? En ucuz Astropay Kart Nasıl Alınır ? Astropay, tüm dünya üzerinde kullanılan bir sanal karttır. İlk olarak Brezilya'da kullanıma başlamıştır.
Author
Publisher Name
Astropay Kart
Publisher Logo
Astropay Nedir - En Ucuz Astropay Kart Satın al | Türkiye Yetkili Bayisi