Astropayı Nerden Alabilirim

Astropay Kart almak artık çok kolay. Çünkü kartı İnternet üzerindeki bayilerden sipariş ederek hemen alabilirsiniz. Kartın satın alınması için ekstra bir zahmete gerek yok. İnternet üzerinden baş vuru yaptığınız zaman kolayca bu karta sahip olacaksınız. Birçok firma ve bayi kartı sipariş yoluyla gönderiyor. Astropay Kart satan bankalar  yoktur ama şubelerin sattığı kartları bankalardan havale yaparak ödemek mümkün. Yani kartı satın almak için başvuru yaptığınız zaman, kart ücreti olarak banka havaleleri size yeter. Kart başvuru yapmak için İnternet üzerinden ulaşmak yeter. Birçok girişim firması bu karta yönelmiş durumda. Çünkü kartın sunduğu imkanlar çok yüksek. Artık kart üzerinden web sitelerde birçok avantajlı kar elde eder hale gelindi. Sevdiğiniz oyunları oynarken, yada sevdiğiniz bir ürünü kredi kartım yok diye alamadığınız günlere son verildi. Çünkü kartın sunduğu imkanlar dahilinde, çok basit alışveriş imkanlarından yararlanmakta sizin için mümkün oluyor. Kartı satın almak için İnternet üzerinden resmi sitesine girerek, yada bu kartı satan diğer sitelere yönelerek başvuru da bulunabilirsiniz.

– Kart için ekstra para ödeme gereği yok

– Basit ve avantajlı şekilde satın alma yetkisine sahipsiniz

– Güvenli ve hızlı ulaşımla sizlere gelecektir.

Astropay Kart satın almak için, seçmiş olduğunu kart modelinin ücretini anlaşmalı bankalar yoluyla havale yöntemiyle yapabilir ve kısa sürede kartınıza ulaşmış olursunuz. Bu yöntemlerle beraber kartınızı satın almak size de büyük avantaj sağlayacak. Şubelerin ve sanal kart satımı yapan birçok firmanın İnternet üzerindeki alışveriş sitelerinde kartlara ulaşmanız da mümkün oluyor. Kartınızı almak için, kısa bir başvuru işlemi yetiyor. Ekstra olarak kişisel bilgilerinizi uzun uzun girmenize asla gerek yok. Aynı zamanda kart elinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşıyor. Sizde bu kartı çevrimiçi mağazalar yoluyla rahatça kullanırsınız. Karın avantajlı dünyasına adıma atmak son derece zahmetsiz ve hızlı. En kısa yoldan İnternet kart şubelerine  başvuru yaparak, kartınıza ulaşacaksınız. Hızlı, güvenli ve kaliteli bir kart satın almanın yolu Astropay ‘dan geçer. Eğer hala kartınız yoksa, hemen İnternet üzerinden başvuru yaparak kolay adımlarla kartınıza sahip olun. Çevrim içi mağazalardan doyasıya alışveriş yapmak ve birçok dünya çapındaki oyun içeriklerinden faydalanmak için sizde geç kalmayın.

MÜŞTERİ YORUMLARI
Astropay Kartı Kullanma Metotları

Astropay Kartı Kullanma Metotları

Astropay, internet üzerinde alışveriş siteleri ya da ödeme yapılabilecek siteler üzerinden, güvenli bir ödeme olanağını sağlayan bir kart yapılanmasıdır. Sanal bir kart ya da sanal bir kredi kartı formatında geçse de, bankanız ile alakalı bir işlem hükmü bulunmaz. Sadece karta ve karta ait detaylar üzerinden işlem yapılmaktadır. Bu yüzden Astropay’ı kullanma konusunda bir kredi kartı ekstresi ya da yapılan harcamaları gösteren bir sistem bankanıza bildirim şeklinde gitmemektedir.

Astropay Kartı Satın Alma Süreci

Astropay kartı kullanım metotları, kartın ilk satın alınma işlemini, firmamız bünyesinde yapmanız ile başlar. Bunun akabinde;

 • Sizlere 10$ ile 500$ arasında kart limitlerini, en uygun fiyat dahilinde satmaktayız,
 • Satın alma işlemlerinizi Müşteri Hizmetlerimiz ile canlı olarak görüştüğünüzde, hesabımıza para aktarmalısınız.
 • Aktarım yapıldıktan sonra bize ödeme dekontu ya da ödediğinizi ifade edeceğinizi Canlı Destek ekiplerimize ulaştırabilirsiniz,
 • Talebiniz alındıktan sonra, limite göre ödediğiniz bedel olarak, 16 hanelik PIN Kodu / CVV Kodu / Son Kullanma Tarihi bilgilerini e-posta ya da kısa mesaj olarak sizlere iletmekteyiz.

İletilen bilgiler ile satın aldığınız kart limiti boyunca, internet üzerinden sınırsız sayıda sitelerde alışveriş imkânlarınız için ödeme olanaklarına sahip olabiliyorsunuz.

Bir Siteden Astropay İle Nasıl Alışveriş Yapıyoruz?

Merak edilen konular arasında alışveriş için Astropay kart ile ödeme ve satın alınma ya da bir hizmet bedelinin ödenmesi hususları da yer alır. Aslında bu süreç çok zorlu değil ya da karmaşık bir düzende işlem görmemektedir. Bir internet sitesi üzerinden alışverişlerinizi yapmak ve bunu daha iyi bir sistemde kullanmak için Astropay kartın, güvenli bir yapısı vardır. Dolandırıcılara ve kimlik hırsızlarına karşı da kartın oldukça donanımlı olduğunu söylemek mümkündür.

Astropay üzerinden bir siteye ödeme yapmak istediğinizde;

 • Siteye üyeliğinizi girmelisiniz,
 • Giriş yaptıktan sonra satın alınmak istenen hizmet ya da ürünlere ait ödeme seçenekleri belirlenmelidir,
 • Belirlenen ödeme seçeneklerinden Astropay seçilmelidir,
 • Yeni açılan ekranda sizin kartınıza ait bilgilerin olduğu bir form alanı çıkacaktır,
 • Karta ait olan bilgilerden, PIN kodunuzu, CVV kodunu ve son kullanım tarihi bilgileriniz girmelisiniz,
 • Kredi kartınıza ait bilgilerin girilmesine, isim ve soyad vermenize ya da banka adı, şube vb. detaylara girmenize gerek yoktur.

Sadece karta ait bilgileri girdikten sonra alışveriş işlemlerinizi tamamlayarak, ödemenizi kartın satın altığınız limiti üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece paykasa üzerinden nasıl bir ödeme metotlarının gerçekleştiği hakkında genel bir fikir sahibi de olabilirsiniz.

Astropay’da Satın Alımdaki Ödemelerde Kur Farkı

Kur farkı USD ya da TRY isteyen siteden siteye taleplerine göre değişebilir. Bir ürün ya da hizmet için ödeme yapmak istediğinizde dolar üzerinde kartınızın limitine uygun bir rakam girebilirsiniz. Fakat Türk Lirası üzerinden bir değerin girilmesini istiyorsa, doların o günden güncel rakamını belirleyip, ilgili tutarı ilgili kısma yazarak Astropay kartınız ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Astropay

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 17.5
Product Availability
Available in Stock
Astropay Nereden Alınır

Astropay Nereden Alınır

İnternet üzerinden daha güvenilir bir alışveriş yapmak istiyorsanız o zaman Astropay nereden alınır, nasıl alınır sorularına cevap bulmanız gerekiyor. Bu kartı alabileceğiniz pek çok bayi bulunuyor ve bu bayilere de internet üzerinden erişebiliyorsunuz. Bizler de bu satışı yapan bir kurumuz ve bu konuda tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlerle iletişime geçiyoruz. İnternet üzerinde hem daha güvenli hem de daha hızlı bir alışveriş yapmak, pek çok sitenin sizler için sunduğu avantajlardan yararlanmak adına Astropay Kart en önemli özellikleri bir arada bulunduruyor. Bu yüzden bu kart sayesinde dünyanın her yerinde kolay bir şekilde hizmet almanız da kolay oluyor.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Öncelikle Ucuz Astropay Kart almak için araştırma yapmanız gerekiyor. Bu kart sizlere dolar bazında hizmet verdiği için Türk Lirası üzerinden satın alımlarda kur farkına dikkat etmeniz gerek. Bu kart için bir form doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurarak kartın hangi limitlisini istediğinizi, nereye gönderilmesi gerektiğini net bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Aynı zamanda bankalara giderek havale yapmanız karta sahip olmanız anlamına geliyor. Bu şekilde Güvenli Astropay Kart uygulamasını sizler de kullanabiliyorsunuz. Bu kart sayesinde:

 • Hızlı bir şekilde sadece PIN kodu belirterek işlem yapabiliyorsunuz.
 • Oyun sitelerindeki promosyonlardan yararlanabiliyorsunuz.
 • Bilgi sunmadan alışveriş yapmanın tadına sonuna kadar varabiliyorsunuz.
Astropay Nasıl Kullanılır

Astropay Nasıl Kullanılır

İnsanlar için sormaları gereken en önemli soru Astropay nasıl kullanılır olmalıdır. Çünkü bu kartı satın alsanız dahi nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız o zaman sorun var demektir. İlk olarak bu kartı satın aldıktan sonra elinizde sadece bir PIN kodu olacak. Bu PIN kodu sayesinde internet üzerinden alışveriş yapmanız mümkün oluyor. Bu aşamada Astropay Kart amblemlerinin alışveriş yapacağınız mağazalarda bulunması gerekiyor. Aksi halde bu mağazalardan alışveriş yapmak ne yazık ki mümkün olan bir durum olmuyor. Bu kartın pek çok avantajı var:

 • Kart bilgilerinizi, özel kişisel bilgilerinizi internet üzerinden paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz.
 • Aynı zamanda bu kartı kullanacaksanız ne kadar harcama yapabileceğinize bir limit koymuş oluyorsunuz.
 • Saatlerce pek çok bilgi girmenize ve vakit kaybı yaşamanıza da gerek kalmıyor. Sadece PIN numarasını girmeniz yetiyor.

Astropay Kart Güvenilir mi?

Güven mi elde etmek istiyorsunuz? Bu kart sayesinde bunu kolay bir şekilde elde edebiliyorsunuz. İlk olarak güvenilir Astropay kart tüm dünyanın kullandığı bir özellik. Bunun yanında güvenilir bir bayi ile de anlaşmanız gerekiyor. Bu kart üzerinden harcama yapabileceğiniz gibi kartın içerisindeki parayı nakde de çevirebiliyorsunuz. Astropay Kart satın al işlemlerini yapmış olduğunuz bayileri kullanarak para çekme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu hususta sizler için hem kolay hem de güvenilir bir hizmet sunabiliyor, tüm işlemlerinizi halledebiliyoruz.

BLOG

Astropay İle Alışveriş Yapmak

GELECEĞİN ALIŞVERİŞİNİ AYAKLARINIZIN ALTINA SEREN TEKNOLOJİ:

ASTROPAY

Gelişen teknoloji ile birlikte her şey hızlandı. İnsanlar pratikleşti ve her işini hızlıca ve bulunduğu yerden gerçekleştirmeye başladı. Hayatımızı en çok kolaylaştıran teknolojilerin başında alış-veriş alanında yapılan yenilikler gelmektedir. Önceleri yanınızda tonla para taşımanız gerekirdi sonra kredi kartları ile alışveriş yapma imkânı doğdu ve... Devamını Oku

Astropay Nasıl Alınır

Astropay Nasıl Alınır

Astropay nasıl alınır en önemli sorulardan biridir. Sonuç olarak bu kartı da internet üzerinden alacağım nasıl güveneceğim sorularını soruyor olabilirsiniz. bu kartı satın alabilmek için ilk olarak yapmanız gereken bayi üzerinden istek formunu doldurmak olacaktır. bu aşamada ne kadar limitli bir kart istediğinizi de belirtmeniz gerekiyor.... Devamını Oku

Astropay Kart Satın Al : Astropay Kart En Ucuz Türkiye Yetkili Bayi