Astropay Kart Avantajları

Birçok insan Kredi kartı yüzünden stres ve sinir hastası oluyor. Çünkü ödemeler bazen aşabiliyor ve kullanım miktarı yüzünden vaizlerle beraber daha çok para ödemek zorunda kalınıyor. Astropay Kartı duydunuz mu? Bu kart “ Sanal para” olarak piyasalarda yerini sağlama almış durumda. Çünkü kartın içindeki miktarlarla beraber, anlaşmalı olunan mağazalar üzerinden alışveriş imkanı sunuluyor. Sadece normal olarak değil, popüler olan mağazaları kullanarak da oyun içeriği satın alınırsınız. Kartın avantajları giderek yükseliyor. Anlaşmalı olunan siteler zamanla daha çok artacak. Yani insanların sıkça kullandığı web siteler ve oyun siteleriyle de anlaşmalar söz konusu. Bunun için sanal kartınız yoksa eğer, kısa zamanda almanız size büyük yarar sağlar.

AVANTAJLAR

Astropay Kart satın alma konusunda zaten ilk olarak avantaj yaratıyor. Çünkü satın alma işlemleri kolay ve çok hızlı oluyor. Satın aldığınız kartla beraber, anlaşmalı olunan mağazalardan alışveriş ve içerik satın alınması da çok kolay. Kredi kartı gibi ekstra ödemeler ve kişisel bilgilerinizi  de uzun uzun yazmaya son. Kart size avantajlı bir kullanım alanı yaratıyor. Dünya çapında favori olan sitelerle anlaşmalar sayesinde, kredi kartına yada havaleye gerek kalmadan bu sitelerden yararlanmak sizin elinizde.

– Eğer Metin 2 oyunu oynuyor ve bazı içeriklerinden yararlanamıyorsanız, bu kart sayesinde hızlı ödeme sistemlerinden faydalanın ve kolayca uygulamaları satın alın.

– daha fazla içerik ve anlaşmalı olan sitelerdeki ürünleri daha güvenli bir şekilde satın alma

– kartın şekli de oldukça şekildir. Kart üzerinde bilgiler de mevcuttur

– ayrıca bayi  sitesine girerek, kartla ilgili daha geniş bilgilere ve avantajlarının ne olduğuna ulaşabilirsiniz.

Kart sanal harcama yapmanın en kısa ve etkili yolu. İçindeki miktarı siz belirlersiniz. Yani ekstra olarak maddi bir sıkıntı asla çıkarmaz.

– kartı ne kadar parayla kullanmak isterseniz, limit olarak o kadar satın alırsınız

– daha önemlisi, eğer kartınızdaki para biterse, hemen kredi kartı yada havale işlemleriyle beraber yeni Limitli kart satın almak da çok kolay olacak.

MÜŞTERİ YORUMLARI
Astropay Kartı Kullanma Metotları

Astropay Kartı Kullanma Metotları

Astropay, internet üzerinde alışveriş siteleri ya da ödeme yapılabilecek siteler üzerinden, güvenli bir ödeme olanağını sağlayan bir kart yapılanmasıdır. Sanal bir kart ya da sanal bir kredi kartı formatında geçse de, bankanız ile alakalı bir işlem hükmü bulunmaz. Sadece karta ve karta ait detaylar üzerinden işlem yapılmaktadır. Bu yüzden Astropay’ı kullanma konusunda bir kredi kartı ekstresi ya da yapılan harcamaları gösteren bir sistem bankanıza bildirim şeklinde gitmemektedir.

Astropay Kartı Satın Alma Süreci

Astropay kartı kullanım metotları, kartın ilk satın alınma işlemini, firmamız bünyesinde yapmanız ile başlar. Bunun akabinde;

 • Sizlere 10$ ile 500$ arasında kart limitlerini, en uygun fiyat dahilinde satmaktayız,
 • Satın alma işlemlerinizi Müşteri Hizmetlerimiz ile canlı olarak görüştüğünüzde, hesabımıza para aktarmalısınız.
 • Aktarım yapıldıktan sonra bize ödeme dekontu ya da ödediğinizi ifade edeceğinizi Canlı Destek ekiplerimize ulaştırabilirsiniz,
 • Talebiniz alındıktan sonra, limite göre ödediğiniz bedel olarak, 16 hanelik PIN Kodu / CVV Kodu / Son Kullanma Tarihi bilgilerini e-posta ya da kısa mesaj olarak sizlere iletmekteyiz.

İletilen bilgiler ile satın aldığınız kart limiti boyunca, internet üzerinden sınırsız sayıda sitelerde alışveriş imkânlarınız için ödeme olanaklarına sahip olabiliyorsunuz.

Bir Siteden Astropay İle Nasıl Alışveriş Yapıyoruz?

Merak edilen konular arasında alışveriş için Astropay kart ile ödeme ve satın alınma ya da bir hizmet bedelinin ödenmesi hususları da yer alır. Aslında bu süreç çok zorlu değil ya da karmaşık bir düzende işlem görmemektedir. Bir internet sitesi üzerinden alışverişlerinizi yapmak ve bunu daha iyi bir sistemde kullanmak için Astropay kartın, güvenli bir yapısı vardır. Dolandırıcılara ve kimlik hırsızlarına karşı da kartın oldukça donanımlı olduğunu söylemek mümkündür.

Astropay üzerinden bir siteye ödeme yapmak istediğinizde;

 • Siteye üyeliğinizi girmelisiniz,
 • Giriş yaptıktan sonra satın alınmak istenen hizmet ya da ürünlere ait ödeme seçenekleri belirlenmelidir,
 • Belirlenen ödeme seçeneklerinden Astropay seçilmelidir,
 • Yeni açılan ekranda sizin kartınıza ait bilgilerin olduğu bir form alanı çıkacaktır,
 • Karta ait olan bilgilerden, PIN kodunuzu, CVV kodunu ve son kullanım tarihi bilgileriniz girmelisiniz,
 • Kredi kartınıza ait bilgilerin girilmesine, isim ve soyad vermenize ya da banka adı, şube vb. detaylara girmenize gerek yoktur.

Sadece karta ait bilgileri girdikten sonra alışveriş işlemlerinizi tamamlayarak, ödemenizi kartın satın altığınız limiti üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece paykasa üzerinden nasıl bir ödeme metotlarının gerçekleştiği hakkında genel bir fikir sahibi de olabilirsiniz.

Astropay’da Satın Alımdaki Ödemelerde Kur Farkı

Kur farkı USD ya da TRY isteyen siteden siteye taleplerine göre değişebilir. Bir ürün ya da hizmet için ödeme yapmak istediğinizde dolar üzerinde kartınızın limitine uygun bir rakam girebilirsiniz. Fakat Türk Lirası üzerinden bir değerin girilmesini istiyorsa, doların o günden güncel rakamını belirleyip, ilgili tutarı ilgili kısma yazarak Astropay kartınız ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Astropay

Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 17.5
Product Availability
Available in Stock
Astropay Nereden Alınır

Astropay Nereden Alınır

İnternet üzerinden daha güvenilir bir alışveriş yapmak istiyorsanız o zaman Astropay nereden alınır, nasıl alınır sorularına cevap bulmanız gerekiyor. Bu kartı alabileceğiniz pek çok bayi bulunuyor ve bu bayilere de internet üzerinden erişebiliyorsunuz. Bizler de bu satışı yapan bir kurumuz ve bu konuda tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlerle iletişime geçiyoruz. İnternet üzerinde hem daha güvenli hem de daha hızlı bir alışveriş yapmak, pek çok sitenin sizler için sunduğu avantajlardan yararlanmak adına Astropay Kart en önemli özellikleri bir arada bulunduruyor. Bu yüzden bu kart sayesinde dünyanın her yerinde kolay bir şekilde hizmet almanız da kolay oluyor.

Astropay Kart Nasıl Alınır?

Öncelikle Ucuz Astropay Kart almak için araştırma yapmanız gerekiyor. Bu kart sizlere dolar bazında hizmet verdiği için Türk Lirası üzerinden satın alımlarda kur farkına dikkat etmeniz gerek. Bu kart için bir form doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurarak kartın hangi limitlisini istediğinizi, nereye gönderilmesi gerektiğini net bir şekilde ifade edebiliyorsunuz. Aynı zamanda bankalara giderek havale yapmanız karta sahip olmanız anlamına geliyor. Bu şekilde Güvenli Astropay Kart uygulamasını sizler de kullanabiliyorsunuz. Bu kart sayesinde:

 • Hızlı bir şekilde sadece PIN kodu belirterek işlem yapabiliyorsunuz.
 • Oyun sitelerindeki promosyonlardan yararlanabiliyorsunuz.
 • Bilgi sunmadan alışveriş yapmanın tadına sonuna kadar varabiliyorsunuz.
Astropay Nasıl Kullanılır

Astropay Nasıl Kullanılır

İnsanlar için sormaları gereken en önemli soru Astropay nasıl kullanılır olmalıdır. Çünkü bu kartı satın alsanız dahi nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız o zaman sorun var demektir. İlk olarak bu kartı satın aldıktan sonra elinizde sadece bir PIN kodu olacak. Bu PIN kodu sayesinde internet üzerinden alışveriş yapmanız mümkün oluyor. Bu aşamada Astropay Kart amblemlerinin alışveriş yapacağınız mağazalarda bulunması gerekiyor. Aksi halde bu mağazalardan alışveriş yapmak ne yazık ki mümkün olan bir durum olmuyor. Bu kartın pek çok avantajı var:

 • Kart bilgilerinizi, özel kişisel bilgilerinizi internet üzerinden paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz.
 • Aynı zamanda bu kartı kullanacaksanız ne kadar harcama yapabileceğinize bir limit koymuş oluyorsunuz.
 • Saatlerce pek çok bilgi girmenize ve vakit kaybı yaşamanıza da gerek kalmıyor. Sadece PIN numarasını girmeniz yetiyor.

Astropay Kart Güvenilir mi?

Güven mi elde etmek istiyorsunuz? Bu kart sayesinde bunu kolay bir şekilde elde edebiliyorsunuz. İlk olarak güvenilir Astropay kart tüm dünyanın kullandığı bir özellik. Bunun yanında güvenilir bir bayi ile de anlaşmanız gerekiyor. Bu kart üzerinden harcama yapabileceğiniz gibi kartın içerisindeki parayı nakde de çevirebiliyorsunuz. Astropay Kart satın al işlemlerini yapmış olduğunuz bayileri kullanarak para çekme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu hususta sizler için hem kolay hem de güvenilir bir hizmet sunabiliyor, tüm işlemlerinizi halledebiliyoruz.

BLOG

Astropay İle Alışveriş Yapmak

GELECEĞİN ALIŞVERİŞİNİ AYAKLARINIZIN ALTINA SEREN TEKNOLOJİ:

ASTROPAY

Gelişen teknoloji ile birlikte her şey hızlandı. İnsanlar pratikleşti ve her işini hızlıca ve bulunduğu yerden gerçekleştirmeye başladı. Hayatımızı en çok kolaylaştıran teknolojilerin başında alış-veriş alanında yapılan yenilikler gelmektedir. Önceleri yanınızda tonla para taşımanız gerekirdi sonra kredi kartları ile alışveriş yapma imkânı doğdu ve... Devamını Oku

Astropay Nasıl Alınır

Astropay Nasıl Alınır

Astropay nasıl alınır en önemli sorulardan biridir. Sonuç olarak bu kartı da internet üzerinden alacağım nasıl güveneceğim sorularını soruyor olabilirsiniz. bu kartı satın alabilmek için ilk olarak yapmanız gereken bayi üzerinden istek formunu doldurmak olacaktır. bu aşamada ne kadar limitli bir kart istediğinizi de belirtmeniz gerekiyor.... Devamını Oku