ASTROPAY

Son zamanlarda internet üzerinden alışverişlerişlerin artmış olduğu bir zaman diliminde bulunmaktayız. İnternet üzeri alışverişlerin artması ile kredi kartlarının hacklenme olayları çokca gündemde yer edinmeye başlamıştır. Bunun sebebi ise sanal bankacılık işlemlerinde kişisel bilgilerinizin kopyalanarak dağıtılması, müşterilerin yani alışveriş yapan kişiler için oldukça büyük bir mağduriyet oluşturmuştur. Tüm bunları geride bırakabilmek adına çıkarılan sanal ödeme sistemi olan astropay kart sizlere sorunsuz bir alışveriş olanağını sunuyor. Şuanda sistemde var olan sanal ödeme sistemlerinden güvenlik açısı olarak çok ileride olan “astropay kart” öncelikli olarak güvenliği ön planda tutuyor. Kısacası güvenli midir ? gibi sorulara takılmadan satın alıp kullanabileceğiniz bir sanal ödeme kartıdır.

Astropay Kart Nedir?

Dünya üzerinde bulunan tüm alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan bir elektronik ödeme kartıdır. Bu kart tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi üzerinde 16 haneli bir kart numarası mevcuttur. Bunun yanında yine tıp kredi kartlarındaki gibi cvv bölümü ve son kullanma tarihinin bulunduğu bil bölümde yer almaktadır. Astropay kart kullanmak için kişisel bilgilerini paylaşmanız gerekmemektedir. Bütün yapmış olduğuz işlemleri 2 dakikalık gibi küçük bir süre zarfında kolayca alışverişinizi gerçekleştirebilirisiniz. Astropay istediğiniz miktara göre verilmektedir. örnek verilmesi gerekirse 200 dolarlık bir astropay kart almak mümkündür.

200 dolarlık astropay kart satın aldğınızı düşünelim ve bu 200 dolar ile dilediğiniz sitelerden dilediğiniz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Kart içerisindeki parayı tek seferde kullanmanız zorunlu bir durum değildir. Dilerseniz bekleterek daha sonrada kullanabilirsiniz. Her astropay kartın son kullanma tarihi 1 yıldır. Kart içerisinde ki para bittiği takdirde kartınız otomatik olarak kapanır yani kullanılamaz bir hale gelir. Tekar alışveriş yapmak istediğiniz takdirde yeni bir astropay kart satın almanız gerekmektedir. Astropay kartta kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebildiğiniz için hacklenmesi söz konusu değildir. Ödemelerinizi yapmış olduğunuz alışverişin miktarı kadar yapmaktadır. Bu sayede ortaya çıkabilicek mağduriyetlerin önüne geçebilmektedir. Astropay kullanırken tek dikkat etmeniz gereken olay kart bilgilerinizi izden başka hiç kimse ile paylaşmamanızdır. Bu durumu ihlal ettiğiniz takdirde istediğiniz dışında ödemeler gerçekleşmesi mümkün olacaktır.

Astropay Kelime Anlamı

Astropay kelime anlamı olarak online ödeme sistemi olarak geçmektedir. Tüm dünya üzerinde ki alışveriş işlemerinizi kısa bir sürede tamamlamanızı sağlayan bir ödeme sistemidir.

Astropay Kartı Nereden Alabilirim ?

Astropay sahibi olabilmek için çok zahmetli işlere girmenize gerek yoktur. Bunun için tek yapmanız gereken şey yetkili bir bayiye gitmek veya resmi sitesinden almaktır. Aklınıza takılan tüm sorunlarınızı ve teknik desteklerini resmi sitenin sağ alt tarafında bulunanan 7/24 canlı destek bölümünden tüm sorularınızın ve problemlerinizin cevaplarını alabilmeniz mümkündür. İlk başta dediğimiz gibi kesinlikle uzun uğraşlar vermenize gerek kalmadan, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan kolayca astropay alabilirsiniz.

Astropay almak için ana sayfamızda canlı destek bölümünden alabilirsiniz

Sitemiz : https://www.astropaykart.com.tr/

astropay kart


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

En Ucuz Astropay Kart'ı Nereden Alabilirim - #1 Astropay Satın Al