Astropay GoDaddy

GoDaddy, bilindiği üzere internet domain servisidir. Godaddy üzerinden domain,hosting,ssl vb. ürünler satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak; visa,mastercard ve günümüzde popüler olarak kullanılan ön ödemeli Astropay Kart ile ödemelerini gerçekleştirmeye başladılar. Ön ödemeli kart, artık hayatımızın her yerinde kullanılmaya başladı. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte internet üzerinde alışverişler popülerleşti. Lakin çoğu insan sanal dünya üzerinde alışveriş yapmaya alışamadı. Sebebi ise onları tuzağa çeken emek hırsızları. Bu emek hırsızları kullanıcıların bilgisayar,tablet veya diğer mobil cihazlarda kredi kartı bilgilerini çalabiliyorlar. Daha sonra ise onların adına internet üzerinden alışveriş yapıyorlar. Bunlardan dolayı zarar gören birçok insan bulunmaktadır.

Astropay ile Güvenli Alışveriş

Yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı internet alışverişinde güven sorunu olmaya başladı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK)
aldığı karara göre bireysel banka ve kredi kartları internet üzerinden alışverişlere 17 Ağustos 2017 tarihinden itibaren engelleniyordu. Ama bireysel kullanıcılar için bu tarih 31 Aralık 2018’de sona erdi. Bireysel kullanıcılar bu tarihe kadar bankalarına onay vermeleri gerekiyordu eğer vermedikleri taktirde internet üzerinden kredi kartları online alışverişlerde kullanılmayacak. 1 Ocak’tan itibaren elektronik ticaret işlemlerine kapatılan kredi kartlarına en büyük çözüm ise ön ödemeli sanal kartlar. Bu kartlara en iyi örnek ise Astropay Kart çözüm sağlıyor.

Astropay Kart Nedir?

Astropay Kart tüm dünya üzerinde elektronik ticaret sitelerinde en fazla 1 dakika gibi bir süre zarfında almak istediğinizi ürünün kredi kartı yerine ön ödemeli karta ait olan 16 haneli cvc2 kodu olan ön ödemeli sanal karttır. Astropay card ile internet üzerindeki alışverişleriniz %100 güvenlidir. Ne kadar limit yükler iseniz o kadarlık harcama yapabilirsiniz. Bahsettiğimiz üzere artık bütün alışveriş siteleri bu sanal kartı kabul etmektedir.

Ön Ödemeli Alışveriş

Ön ödemeli kart ile alışveriş yapmak, sanal dünyanın en kolay ayrıcalıklarından biridir. Hiçbir kişisel bilginizi paylaşmadan ve güvenlik sorunu teşkil etmeyen bir alışveriş türüdür. Bu kartlar sayesinde internet üzerindeki alışverişlerinizde fazlasıyla zamanda kazanacaksınız. Çünkü diğer kredi kartları gibi telefonunuza sms onayı gelmeden sadece size ait olan bilgiler ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Summary
GoDaddy'den Astropay ile Ödeme Yapmak
Article Name
GoDaddy'den Astropay ile Ödeme Yapmak
Description
GoDaddy, bilindiği üzere internet domain servisidir. Godaddy üzerinden domain,hosting vb. ürünler satın alabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak astropay kart
Author
Publisher Name
astropay kart

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

GoDaddy'den Astropay ile Ödeme Yapmak - Astropay Kart Satın Al