Hakkımızda

astropaykartcom.tr Hakkında

Astropay satışı firmamızın 11 yıllık uzman kadro ile sizlere hizmet vermektedir. Astropay satışı yapan firmamız daha öncelerde ukash,paykasa gibi sanal kart satışı yapmaktaydı. Astropay satışlarımız 2014 yılından itibaren başlamıştır. Firmamızın uzman kadrosu siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermek için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sanal kartınız ile internet üzerinde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Bu sanal kart sizlere bir çok ayrıcalık sunmaktadır.

Firmamızın Güvenliği

Firmamız günde ortalama 1.500 adet kart satışı yapılmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak bugüne kadar hiçbir sorun yaşanmamıştır. Ana sayfada siz değerli müşterilerimizin yorumları bulunmaktadır. İnternet üzerinde firmamıza hiçbir şikayet gelmemiştir.

Nasıl Alırım?

Bu sanal kart‘ı almak için hemen sol aşağıda bulunan yardım canlı destek tuşuna basarak müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişime gelebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere detaylı bir şekilde anlatacaktır. En fazla 45 saniye süren bu işlem sonucunda çok hızlı bir şekilde en ucuz astropayı satın alabilirsiniz.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Astropay Hakkımızda
Product Name
Astropay
Price
TRY 10
Product Availability
Available in Stock
Hakkımızda | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al