İnternet Üzerinden En Ucuz Astropay Satışları

Astropay, güvenli olarak tanımlanan ve bunun içinde geçerli olan gerekçeleri olan bir sistemdir. Online bir ödeme olanağıdır ve sanal bir kart sistemidir. Ayrıca bakiyeli bir kart sistemi olarak, internet üzerinden güvenli bir ödeme imkanını da sağlamaktadır. Elbette tüm bu açıklamaları sizler için vermemizin sebepleri ve kartın temel işlevi açısından gerekli değerleri taşıması da yer alıyor.

Uygun Fiyatlarla Astropay Kart Sahibi Olabilmek

Online olarak en ucuz Astropay fiyat satışları, sitemiz üzerinde gerçekçi rakam üzerinde verilir. Herhangi bir kandırmacaya yer vermemek adına, Astropay ile alakalı satış mantığını ele almak gerekiyor. Sizler için bir hizmet bedelinde ön ödemeli kart sistemi olan Astropay’ın satışında;

  • Dolar bazında kart limitleri Astropay’ı temsil etmektedir,
  • Satın alınmalar için en düşük 10$, en yüksek ise 500$’ı bulan rakamlar yer alır,
  • Hangi dolar rakamını satın almayı istiyorsanız, Türk Lirası cinsinden doların karşılığı ne ise o ödenir,
  • Sonra hizmet bedeli bir komisyon miktarı alınır,

Tüm bu işlemlerde, ödeme işlemlerinin onayının hemen ardından, kartınızı kullanabilmeniz için PIN kodunuz, cvv kodunuz ve son kullanım tarihiniz size özel olarak, kısa mesaj aracılığı ile iletiyoruz.

Astropay Satın Alma Ve Kullanım

En ucuz Astropay işlemlerini sizler için piyasadan uzakta seyretmeyen politikamız ile sağlamaktayız. Kıbrıs merkezli olan şirketimiz ve Türkiye üzerindeki aktif faaliyetlerimiz uzun bir dönemdir sürmektedir. Bundan dolayı da Astropay kart sahibi olmak için bize başvurularınızı her zaman sağlayabilir ve merak ettiklerinizi de her zaman öğrenebilirsiniz. Temel amacımız, hızlı, güvenli ve sorunsuz bir satın alma işlemini verebilmedir.

  • Satın alma işleminizi bizim bünyemizde kurumsal bir firma olduğumuz için güven içerisinde yapabilirsiniz. Satın alınan bakiyeyi kullanmak içinde Astropay kartı kabul gören tüm siteler üzerinde ödeme olanakları yapılabilmektedir.
  • Kullanım sisteminde işlem gören bazı işlemler vardır. En ucuz Astropay kartınızı kullanmak için, ödeme yapacağınız sitenin koşullarına göre üyelik girişi yapılmalıdır. Ödeme alanına girdiğinizde mutlaka Astropay yöntemini seçmelisiniz.
  • Seçim yapıldıktan hemen sonra, size mesaj olarak gönderdiğimiz bilgileri kullanmalısınız. Bunlar size ait özel detaylardır. PIN kodunu 16 hane olacak şekilde girmeli, Güvenlik Kodunu 4 haneli olarak yazmalı ve son kullanma tarihi detaylarını girmelisiniz.
  • Sonrasında ödenecek miktarı ilgili kutucuğa girerek, kart bakiyenize göre alışverişinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kartın Tek Kullanımlıktan Kastı Sadece Bir Kez Kullanımı mı İfade Ediyor?

Tek kullanımlık demek, satın aldığınız bakiyenin tükenmesine kadar olan bir kullanım hakkıdır. Siz eğer 50 dolarlık bir Astropay kart satın almışsanız, o kart bakiyesi bitene kadar kullanabileceğiniz bir sistemi içerir. Sonrasında bakiye bittiğinde kartta iptal olur ve yeni bir kart alarak, alışverişlerinize devam edebilirsiniz. En ucuz Astropay kartınız ile bu tür özellikler yapabileceğiniz işlemlere ve genel detayları gösteren imkanları yansıtan içerikler oluyor.

En Ucuz Astropay


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

İnternet Üzerinden En Ucuz Astropay Satışları | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al