Astropay Merkezleri

2010 yılında, ön ödemeli kart sistemlerinin satışına başlayan firmamız, İstanbul ve Ankara merkez şubelerimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır.  Astropay kart bayisi olan firmamız, kurumsallaşmak adına birçok gereklilikleri yerine getirerek sizlere sorunsuz, sıkıntısız ve güvenli hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İnternet dünyasının aktif kullanımı arttıkça arz-talep oranındaki doğru artış sonucunda yeni ödeme seçeneklerinin ihtiyacı duyulmuştur. Yurtdışında popülerliği ile gündemde olan Astropay kartın bayi olma güvencesi ile satışını gerçekleştirmekteyiz.

Astropay Kart Bireysel Satış

Birçok bireysel satış yapan kişilerin aksine, karşılaşabileceğiniz her türlü soru ve sorunlar hakkında 7 gün 24 saat hizmet veren firmamıza, aktif internet sitelerinden canlı destek alarak veya +90 533 279 41 40 nolu telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Beşiktaş-İstanbul ve Kızılay-Ankara merkez ofislerimize çalışma saatleri içinde 09.00 ve 17.00 arasında ulaşmanız mümkündür. Astropay kartın sağladığı güvenli alışveriş olanaklarından faydalanabilmek için kartınızı firmamızdan her an alabilmeniz mümkündür. Firmamız çalışanları konularına vakıf ve ön ödemeli kart sistemleri hakkında özel eğitim almış çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Birçok kurumsallaşan büyük firmalarda müşteri hizmetlerinin etkin bir şekilde hizmet veremediğinin bilincindeyiz. Bu doğrultuda eleman ve çalışanlarımızı size en iyi hizmeti verebilmeleri adına özenle yetiştirmekteyiz. ‘Bilmiyorum’…’bir saniye konu hakkında bilgi alayım’ gibi profesyonellikten uzak, sizi işlemlerden soğutacak bakış açısının dışında güvenilir ve işine hakim, profesyonel müşteri destek platformlarımız ile kart alımı ve yüklemelerinizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Astropay Kart Nedir?

Astropay kart, ön ödemeli kart sistemleri içerisinde yer alan bir sanal karttır. Bu kart ile limitinizi kendiniz beliler ve kartı satın alarak, yükleme yaparsınız. Kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Size verilen 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve kartın son tarih bilgileri ile ödemenizi gerçekleştirirsiniz. Astropay kart ile alışveriş yapabileceğiniz gibi oyun sitelerinde de zaman geçirebilirsiniz. Astropay ile anlaşmalı çok sayıda çevrimiçi site bulunmaktadır. Kartınızın en hızılı ve uygun fiyatlar ile temin edebilmek için irtibata geçebilir veya sitemizden satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Astropay Kart Merkezlerimiz : Astropay 7/24 Canlı Destek İle