KREDİ KARTLARINDAN FARKLARIYLA ASTROPAY

Sayıları her geçen gün artan ön ödemeli sanal kartlar arasında önemli bir konuma sahip olan Astropay ile çok farklı sitelerde alışveriş imkanları sunulmaktadır. Özellikle ihtiyaç ölçeğinde sunulan çeşitli imkanları bulunduran kartların kullanımlarında güvenlik açısından hiçbir riskte bulunmamaktadır. Kredi kartlarının şifrelerinin çok kolay ele geçirilmesine zıt bir şekilde üst düzey bir koruma yapısına sahiptir. İşleyiş bakımından ise her an aktif bir yapıya sahiptir.

Astropay Nasıl Elde Edilir?

Çeşitli internet siteleri üzerinden rahatlıkla alınabilir durumda olan ön ödemeli sanal kart ile tam harcama yapılmaktadır. Kartın içinde bulunan bakiyenin tam olarak harcanabilmesi karşılanmaktadır. Harcama işlemlerinde ek ücretler, masraflar ya da kesintiler olmamaktadır. 100 Dolar bakiyeye sahip bir Astropay al işlemi yapılması durumunda tam olarak 100 Dolar harcanmaktadır. Ayrıca bu alım işlemlerinde sadece döviz kuruna göre karşılığı talep edilmektedir. Bunun dışında bayi ücreti, kesim ücreti, kart ücreti gibi isimlendirmelerle farklı bir ücret talebi olmamaktadır. Kartın alımlarında önemli olan bir diğer husus ise kişiye ait veriler üzerinedir. Kartın kişisel bir kullanım alanına sahip olmamasından dolayı sanal kart al işlemlerinde belli bilgilerin yer aldığı formun doldurulması gibi durumlar yoktur. Kişisel veri ya da belge talebi olmadığı gibi takip sistemi de bulunmamaktadır. Bundan dolayı kart ile kimin, ne aldığı bilinmemektedir. Güvenlik açısından kredi kartlarına oranla çok önemli mekanizmalara sahip olması da Astropay kullanım oranlarını hızlı bir şekilde yükseltmektedir.

Astropay İşlemleri

Alım işlemlerinde verilen pin kodları ile tüm işleyişler sağlanmaktadır. On binlerce internet sitesinde geçerli olan bir ödeme şekli olmasından dolayı da Astropay Kart ile her türlü ürün alımı mümkündür. Aynı zamanda kredi kartlarından farklı olarak borçlanma gibi olumsuz durumların oluşabilmesine de izin verilmemektedir. Bakiyenin bitmesi durumunda kart iptali gerçekleşmektedir. Böylelikle fazla tutar harcanması mümkün olmadığı gibi kartın hızlı bir şekilde bloke edilmesi de zararlı durumların ortaya çıkmasına engel teşkil etmektedir. Son derece yüksek bir işleyişe sahip olan Astropay Kart sayesinde hiçbir olumsuz durum ile karşılaşılmadan online alışveriş sağlanmaktadır. Ayrıca farklı bir kart alımı yapılarak devamlı olarak güvenli sanal alışveriş sağlanabilmektedir.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
astropay kart
Product Name
Astropay
Price
TRY 10
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Kredi Kartlarından Farklariyla Astropay | Astropay Kart Nedir ?