Kullanım Koşulları

ASTROPAY KART KULLANIM ŞARTLARI

Sitemizde yer alan Astropay kart kullanımı ile ilgili tüm bilgileri siteyi ziyaret eden kişilerce kabul etmiş sayılmaktadır. Bu koşulları kabul etmeyen astropay kart kullanmak isteyen ziyaretçiler lütfen sitemizi kullanmasınlar. Sitemizde yer alan astropay kart ile ilgili tüm yazı, bilgiler, satın alma bilgileri, nerede kullanılacağına dair bilgiler olmak üzere tüm yazılar bilgilendirme ve yönlendirme amaçlı yapılmaktadır. Sitemizde yer alan bilgileri doğru bir şekilde uygulamadan yanlış sonuçlar aldığınız bu sonuçlardan sitemiz sorumlu değildir. Sitemize üye olan her kullanıcı kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım koşulları arasında 18 yaşından küçüklerin üye olması ve astropay kart atın almaya çalışması kesinlikle yasaktır.

Astropay Güvenli mi?

Sitemizde yer alan Astropay al satışı ile ilgili kendi kimlik bilgilerinizi kullanmanız gerekmektedir. Aksi takdir de dolandırıcılık ya da başkasının kimlik bilgilerini kullanan üyeler siteden atılmakta ve engellenmektedir. Sitemize üye olan kişiler astropay kartlarını yasal olmayan hiçbir yerde kullanamaz. Site bağlantılarımız başka sitelere eklenerek paylaşıldığında bu durumdan asla mesul sayılmayız. Sitemizde yer alan tüm yazılı bilgiler ve kart satımı ile ilgili yapmış olduğumuz tüm açıklamalarla, içerikler büyük emekler ile yazarlarımız tarafından itina ile özen gösterilerek hazırlanmaktadır. Sitemizde yer alan yazılı bilgilerin kullanılmasından ortaya çıkacak olası sorunlardan dolayı sitemiz ve yöneticileri asla sorumlu tutulamazlar. Bu sorumluluk kullanıcıya düşen bir sorumluluktur.

Astropay Satın Al

Sitemize üyelik işlemleri yalnızca bulunduğunuz ülkenin şartlarına göre yapılmaktadır. Sitemize astropay kart satın almak için tercih ettiğinizde vermiş olduğunuz kimlik bilgileriniz asla 3. Kişilerle paylaşılmaz ve her bilginiz bizlerle beraber sır olarak kalmaktadır. Yaptığımız açıklamalar ve kart ile ilgili sizlere sunmuş olduğumuz bilgiler yalnızca size özeldir. Sitemize üye olan kişilerin yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve bu koşullara harfi harfine uyacağını beyan ettiğini, kabul etmekteyiz. Kullanım koşulları ihlalinde asla sizlere yardımcı olmayacağımız gibi üyelik işlemlerinizi de sizin bilginiz dışında sonlandırma hakkımız vardır. Yukarıda yer alan kullanım koşullarını dikkatli bir şekilde okuyun ve kendinize uygun bir şekilde haklarınız dâhilinde uyarlamayı unutmayınız.

Astropay Kullanım Koşulları | Astropay Hakkındaki Kullanım Şartları