Astropay ile Metin 2 Alışveriş

Metin 2 dünya çapında milyonların oynadığı, aynı zamanda zevkli ve çok daha heyecanı yüksek bir oyun. Ancak oyunda son zamanlarda çevrim içi satın almalar başlamıştır. Yani size ait olan oyuncu zamanla gelişiyor ve özellik olarak diğerlerine oranla güçlü hale geliyor. Sizde bunu satmak ve bunların yerine daha güzelini almak istiyorsunuz. Astropay Kart tamda burada devreye giriyor. Yani kartı kullanarak, içindeki sanal paralar yardımıyla oyun içindeki birçok görseli satın alma şansına sahipsiniz. Oyunda bölüm geçtikçe yada seviye atladıkça yeni güçler yada oyuncunuza donanma silahı satın alma durumuna geliyorsunuz. Burada ise havale gibi ödeme şekilleri bulunmuyor. Sanal kart olan Astropay sayesinde hızlı ve güvenli bir satın alma işleminden sonra kolayca oyuna devam edersiniz.

Oyunlar için Astropay Kart

Bu gibi bir çok çevrim içi oyunda kartı kullanarak istediğiniz şekilde içerik satın alın. Eğer sanal paranız biterse, bayi üzerinden yenisini alın. Astropay kart Metin2 oyunuyla sözleşmelidir. Yani anlaşmalar dahilinde bu oyun üzerinden daha iyi silahları, oyuncunuza uygun uygulamaları satın almanızı kolaylaştıran bir kart konuma gelmiştir. Metin2 oyundaki üyelerin, kendi aralarında oluşturduğu sanal Pazar üzerinden, işinize yarayacak olan birçok yeniliğe hızlı bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Oyun içindeki sana mağazalar yardımıyla, oyuncunuz için sunulacak olan birçok yeni oyun içeriğini satın alarak, oyuncunuzu geliştirme imkanı doğacak. Bu şekilde devam eden satın alma imkanları ve nasıl satın alacağınıza dair bilgilerde veriliyor.

Astropay Kart ile En ucuz

Bayi üzerinde yazılı olan anlaşmalar ve kartın Metin2 oyununda kullanılmasına ilişkin olarak birçok yeni uygulama artık yüklenmiş durumda. Yani eğer oyun içinde ihtiyacınız olan yada seviye geçtikçe ilerlemeniz için bu uygulamaları satın almak zorunda kalırsanız, burada kartı kullanarak çok kolay adımlarla satın alımı yaparsınız.

Metin 2 de Satın Alımlar Astropay Sayesinde

Sadece bununla kalmayacak ve birçok üyenin kendi aralarında oyun içeriği dışında satmaya çalıştıkları yeni ürünleri de artık eskisinden çok daha kolay bir biçimde satın alma şansını yakalayacaksınız. İşte bu tip özellikleriyle beraber Astropay kart sizleri avantajlı dünyasına davet ediyor. Kartı satın almak ve kartın elinize ulaşması da rahat ve daha güvenli bir biçimde sağlanıyor.


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Metin 2 İçin Astropay Kart | #1 En Ucuz Astropay Sahibi Olun