Paykasa Astropay

Astropay işte tam da bunlar için geliştirildi. Çok basit bir başvuru sürecinden sonra bütçenize göre kartınızı belirleyebilir ve en kısa süre içinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu kart sayesinde alışverişlerinizde ve paranızı yükleyip çekmek gibi işlemlerinizde artık çok daha pratik olabilirsiniz.

Kredi kartına ihtiyaç duymadan, ücretsiz bir kart sahibi olup alışverişlerinizin hızlı ve güvenli olsun istemez misiniz?

Son derece güvenli bir alışveriş tecrübesini size yaşatacak olan bu kart, kendi özelliklerinden bazılarına sahip diğer kartlara hiç benzemez. Tamamen ücretsizdir ve sizden harcama yaptığınız limitten fazla bir ödeme talep etmez. Güven problemi yaşamadan, gönül rahatlığıyla kullanacağınız kartınızla hiçbir kampanya ve indirimi kaçırmadan alışveriş yaparsınız.

Dahası, kartınıza para yükleyip kartınızdan para çekmek gibi kolaylıkları da size sağlamaktayız. Gerek kart sahibi olmadan önce, gerekse kart sahibi olduktan sonra arz ve talepleriniz, merak ettikleriniz ve hatta olumlu olumsuz her türlü eleştiriniz için bize ulaşmanız çok kolaydır. Canlı Destek Hattımız ve yorumlarınızı kabul ettiğimiz internet sitemiz ile sizinle görüşmeye hazırız.

Bundan önce bildiğiniz tüm kartları unutun. Astropay kart sahibi olduktan sonra alışverişleriniz çok daha hızlı ve eğlenceli hale gelecektir. Merak ettiğiniz noktalar için, kartınızı almadan önce satış temsilcilerimizle görüşmeyi ve bilgi almayı unutmayın.

Karta ve kartla beraber gelen avantajlarına sahip olmak sizin için özgürlük olacaktır. Çünkü hiçbir sosyal platformda indirimleri, kampanyaları ve size özel promosyonları kaçırmazsınız.

Astropay Bakiyeleri

İşte her ayrıntısı sizin için düşünmüş olan bir kart! Bakiyelerini kendi bütçenize göre, karttan beklentilerinize göre belirleyebileceğiniz gibi daha sonra içerisine yükleme yapıp içerisinden para da çekebilirsiniz. Beş dolardan başlayıp beş yüz dolara kadar geniş bir limite sahip kartlarımızla ilgili bilgiyi aldıktan sonra hemen bir tane kart edinmelisiniz. Sizin özellikle internet alışverişindeki özgürlükleriniz göz önüne alınarak geliştirilmiş olan bu kartlara sahip olmanın şimdi tam zamanı. Üstelik geniş limit aralıklarına sahip olduğu için kendinizi zorlamanıza ya da ihtiyacınızdan fazla bir miktar ödemek zorunda kalmanıza gerek yoktur. Her ayrıntısı sizin için düşünüldüğü için bireysel olarak kart başvurularınızı yaptığınızda, dönem dönem değişecek fırsatları ve kampanyalarıyla yüzünü güldürecek bir kart sahibi olursunuz.

Astropay Kart Almak

Pratik ve hızlı bir kart olduğunu söylerken haklıydık. Sizi hiçbir anlamda yormak istemediğimiz için astropay al derken sizin iyiliğinizi düşündük. Başvuru ve sonrasındaki kartın aktifleşmesi için geçmesi gerek süreyi olabildiğince kısa tuttuk. Başvuru sürecinde sizden çok ayrıntılı olmayan kişisel bilgilerinizi istiyoruz. Üstelik bilgilerinizi gizlilik politikamız kapsamında saklı tutuyoruz.

Bunun yanında alışverişlerinizde kartınızı kullanırken bilgi vermenize gerek yoktur. Bilgilerinizi üçüncü kişilerle asla paylaşmıyoruz. Kart sahibi olduktan sonra yapmanız gereken tek şey kart üzerindeki PIN kodunu alışveriş yaptığınız sitede kullanmak.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Astropay Kart
Product Name
astropay
Price
TRY 8
Product Availability
Available in Stock

[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Paykasa Astropay | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al