Ucuz Astropay Kart Bakiyeleri Nelerdir Ödeme Nasıl Yapılır?

Bir kişinin sürekli işlerini gördüğü bankasına ait, hesap detayları, şube bilgileri ya da kredi kartına dair onlarca bilgi girilmeden, alışveriş yapabilme olanağı Astropay ile mümkündür.Ucuz Astropay Kart bu bağlamda küresel bir alanda kullanılan ödeme yöntemi olarak kabul edilir. Ülkemizde de oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip olması, Astropay’ın pratik bir yöntem olduğunu pek çok açıdan sağlamakta ve kanıtlamaktadır.

Daha iyi anlaşılması açısından ucuz Astropay kartın, bakiyeleri geçmeden önce birkaç temel özelliğinden bahsedeceğiz. Bu özellikler, ne tür bir kart satın alacağınız konusunda size bilgi veren bir hatırlatmadır.

  • Astropay kartı, bankalar ile anlaşma içerisinde değildir. Kendi sisteminde çalışır,
  • Her kart, bakiyeye sahiptir. Ne kadarlık bir bakiye satın alınmışsa o kadar kullanılır,
  • Satın alınan bir ürün veya hizmet ile herhangi bir ödeme hususu sırasında, banka bilgisi girilmez. Kredi kartı detayları yazılmaz, adres, ad soyad gibi detaylar girilmez,
  • Sizin bizden aldığınız ve bizim size gönderdiğimiz PIN Kodu-Güvenlik Kodu-Son Kullanma tarihi bilgileri girilerek ödeme yapılabilmektedir.
  • Kart ayrıca satın alındıktan sonra 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır.

Sizler için bu detayları aktardıktan sonra ucuz Astropay kart ile alakalı olarak temel detaylara geçebiliriz. Tüm bu detaylar, kartın aktif bir şekilde kullanımı ve bakiye kavramının ne demek olduğunu temel açıdan yansıtacaktır.

Astropay Kartındaki Bakiye Kavramı ve Detaylar

Bakiye, Astropay’da satın alınabilen ve kullanıma olanak vererek, ilgili alım ve ödemelerin gerçekleştirilebildiği bir yol olmaktadır. Bundan dolayı da ucuz Astropay kart üzerinde genel etkenlere bakılacak olduğunda sitemiz bünyesindeki imkanlar baz alınarak;

  • Bir Astropay kart bakiyesi, sınırlı bir içeriğe sahiptir. 10$ miktarı en az satın alınabilir bakiyedir. En fazlası ise 500$ olarak işlem görür. Temelde bu rakamlar Astropay’ın temel bakiyeleridir.
  • Bakiyeler, bir kartın kullanılabilirlik ölçütünü yansıtır. Dolar bazında işlem görür.
  • Satın alınan kartın bakiyesi, bitene kadar 1 yıl süre ile kullanılabilir. Tek kullanımlık kavramı, kartın bakiyesi bitene kadar kullanmayı ifade eder. Kartın limiti biterse, o kartın eksiye düşmesi ya da yeniden üzerine dolum yapılması imkanı yoktur,
  • Bakiye miktarı bir ödeme yapıldığında azalır. Örneğin, 150 dolarlık bir Astropay kart sahibi, 100 dolarlık bir ödemeyi yaptığında, hesabında 50 dolar kalır. Bu miktarda başka alışverişlerde kullanılabilmektedir.
  • Tüm Astropay kartlarda, bankadan yapılan bir çekim, geçmiş kayıtlar, borç durumu ya da avans durumları olmaz. Çünkü Astropay bankalar ile ortak çalışan bir sisteme sahip değildir

Astropay’ı Almak İstiyorum

Ucuz Astropay kart satın almak, kurumsal firmamız açısından mümkündür. Bunun için size kart limitlerini ve Türk Lirası cinsinden ödemeniz gereken miktarları açıkladık. Müşteri hizmetlerimize ile sağ alt kısımda görüşerek, güncel banka hesabımıza ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra, size göndereceğimiz Pın kodu, Cvv kodu ve son kullanma tarihi bilgileri ile Astropay kartınıza sahip olabilirsiniz.

Ucuz Astropay Kart


[Sayfa başına git]
Yorum Yazın

Ucuz Astropay Kart Bakiyeleri Nelerdir Ödeme Nasıl Yapılır? | Astropay, Astropay Al, En Ucuz Astropay Kart Al